2014 TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI DÜNYA ŞEÇMELERİ

0
2594

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM DÜNYA ŞEÇMELERİ

YALOVA 04 – 07  ELÜL 2014

Kategori ; Genç Bayanlar  Body Fitness (Açık)     
FİNALSIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 108 DİLARA KORKMAZ İZMİR
2. 184 SEDA TEMELTAŞ ADANA
3. 358 ÖZGÜ AKIN TEKİRDAĞ
Kategori ; Bayanlar  Body Fitness 1.68 cm
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 171 ÖZLEM TEMEL ŞEN İSTANBUL
2. 185 GÜLİN TUNÇOKTAY YALOVA
Kategori ; Master Bayanlar Body Fitness 35/44 Yaş üzeri (Açık)
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 245 DİLEK YAŞAR YALOVA
2. 380 ERENA GALATAN YALOVA
3. 232 MELEHAT ŞELİL İSTANBUL
Kategori ; Master Bayanlar Body Fitness 45 Yaş üzeri (Açık)
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 70 KAMER PİERSSENS İSTANBUL

 

Kategori ; JUNIOR BIKINI FITNESS -1.63
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 392 DİLEK CİVCİ
2. 147 GİZEM DAVARCI ADANA
3. 233 BUSE BECER YALOVA
4. 148 FATMA YILMAZ MERSİN
5. 387 GÜLSEREN GÖKASLAN HATAY
6. 359 MELİS BAŞAR İSTANBUL
Kategori ; JUNIOR WOMEN’S BIKINI FITNESS +1.63
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 146 YAĞMUR ŞENLİK ANKARA
2. 317 YAREN GÜLDİKEN İZMİR
3. 186 İLAYDA PAKSOY İSTANBUL
Kategori ; WOMEN’S BIKINI FITNESS 1.63
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 149 MERVE KARAKAYA YALOVA
2. 90 GÜLŞAH HASRET KÜPÇÜ İSTANBUL
3. 212 NEZAKET TEMİRCİ İSTANBUL
4. 84 PINAR KARAOĞLAN İSTANBUL
5. 174 MERYEM KESGİN İSTANBUL
6. 127 FİKRİYE ÖZANT HATAY
Kategori ; WOMEN’S BIKINI FITNESS -1.69 
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 159 CEYLAN DELİKTAŞ İSTANBUL
2. 305 MELDA AZAZOĞLU HATAY
Kategori ; WOMEN’S BIKINI FITNESS +1.69 
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 189 ALYA GÜMÜŞ MERSİN
2. 276 DENİZ EKE İSTANBUL
3. 80 BİRSEN ENGİN ANKARA
4. 93 ANDZHELİNA ÖZTÜRK ADANA
5. 143 NUR JANSET EYİGÜN EDİRNE

 

Kategori ; JUNIOR MEN’S PHYSIQUE -1.75
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 202 KUBİLAY ERHAN YILMAZ İSTANBUL
2. 129 BURAK AKKUŞ İSTANBUL
3. 128 AHMET KÖSE İSTANBUL
4. 170 SERDAR ANLIKIZIL KIRŞEHİR
5. 168 MERTCAN AKSOY ANKARA
6. 260 MERT GÜRLER İSTANBUL
7. 95 AHMET GÜNEŞ AKSARAY
8. 88 AYBERK YANDIMATA İSTANBUL
9. 179 VEYSEL AYANOĞLU ANTALYA
10. 196 HALİL PESEN İSTANBUL İSTANBUL
11. 141 HÜSEYİN ERENLER İSTANBUL
12. 167 ÇAĞATAY GÖREN MERSİN
13. 110 ZAFER ÖZGÜÇ İZMİR
14. 136 ADEM GÜREL AYDIN
15. 109 KEMAL ARSLAN YALOVA
Kategori ; JUNIOR MEN’S PHYSIQUE +1.75
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 172 İSA CAN AKHAN YALOVA
2. 177 AŞKIN FAHRİ GEZİCİ MUĞLA
3. 113 KEMAL YUNUS TEKİN İSTANBUL
4. 92 ALİ ŞENOL İZMİR
5. 126 MERTHAN KAYMAK HATAY
6. 248 CİHAN KALENDER YALOVA
7. 175 AHMET KOÇ İSTANBUL
8. 193 OZAN NURAL ÖNDER YALOVA
9. 91 UTKU YILMAZ ANTALYA
10. 144 ALAATTİN YILMAZ YALOVA
11. 241 KEMAL ASLAN YALOVA
12. 105 ALKAN OKAN MERİÇ İSTANBUL
13. 97 SALİH ŞAHİN MUĞLA
14. 220 ERDİ ÇORAPÇIOĞLU İSTANBUL
15. 87 OZAN ACAR ANKARA
Kategori ; MEN’S PHYSIQUE – 1.70
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 153 ENGİN AYMAZ İSTANBUL
2. 142 EMRE YILMAZ İSTANBUL
3. 102 SEYDİ ALİ TUNCA ANKARA
4. 107 ALİ PALA YALOVA
5. 117 TEOMAN DEMİR IĞDIR
6. 112 BARIŞ AYAZMA BALIKESİR
7. 124 HALİL DEMİR İSTANBUL

 

Kategori ; MEN’S PHYSIQUE – 1.78
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 83 YASİN ŞAHİN ANKARA
2. 140 CANDEĞER DOĞRU YALOVA
3. 131 YASİN KARAKOÇ KÜTAHYA
4. 132 FERDİ TAYFUN YALOVA
5. 161 VURAL ÇELİK KKTC
6. 191 ENGİN KARATAŞ ANTALYA
7. 188 ONUR ŞENCAN İSTANBUL
8. 103 O.SERKAN SUSURLUK İZMİR
9. 158 ÇAĞDAŞ PSİLİ YALOVA
10. 135 AHMET SEVDAN YALOVA
11. 281 DOĞAN ERDİ KURTULDU İSTANBUL
12. 47 H.ALPTEKİN SÜSLÜ ANKARA
13. 162 KADİR ŞENOL HATAY
14. 151 CİHANGİR KARA KÜTAHYA
15. 181 FERDİ MAZGAL YALOVA
Kategori ; MEN’S PHYSIQUE + 1.78
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 187 SAMİ HAMİDİ KKTC
2. 192 İLKER DURAL İSTANBUL
3. 100 BAHATTİN CEMALİ YALOVA
4. 198 ÇAĞRI DURAN SİNOP
5. 114 GÖKHAN KUDEN EDİRNE
6. 200 FATİH TAYFUN UYAR İSTANBUL
7. 115 VOLKAN URAY İSTANBUL
8. 120 MERT ALİ AK BALIKESİR
9. 85 UMUT ERCAN ANKARA
10. 218 İBRAHİM DEMİREL İSTANBUL
11. 160 UĞUR TATLI YALOVA
12. 94 BURAK BUDİNLİ HATAY
13. 134 MÜSLÜM TİRYAKİ BARTIN
14. 119 SERKAN KEPEZLİOĞLU ANTALYA
15. 195 SERAT ÇAĞLAR EDİRNE
Kategori ; WOMEN’S PHYSIQUE – 1.63
FİNAL SIRASI MAYO NO ADI SOYADI İLİ
1. 213 AYŞE SENEM SERHATLI İSTANBUL
2. 355 FİGEN CENGİZ İSTANBUL

storesonik bana ozel banner

Bir Cevap Yazın