Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth

0
1429

 Multipower All In One Xplode Muscle Growth artık Türkiye’ye gelmemektedir. Bu ürün yerine Multipower Staybol tercih edebilirsiniz.

 

Multipower All-In-One Xplode

 Protein ürünleri farklı formlarda, çeşitli amino asit oranlarında ve farklı yapıdaki proteinlerle oluşturulabilir. Sadece complete ( hepsini içeren ) proteinler vücudun ihtiyacı olan tüm temel amino asitleri içerir ve bu yüksek kaliteli proteinler çoğunlukla hayvansal bazlı yiyeceklerde ve soya gibi bazı bitkilerde bulunur. Complete ve yüksek biyolojik değerli proteinler seçerek vücudunuzun ideal proteini aldığından emin olabilirsiniz. Burada en iyi protein yoktur; bütün proteinlerin farklı amino asit profilleri olduğu ve değişik sindirimi olmasından dolayı en iyisini belirleyemeyiz.

 Vücut geliştirmecilerin spesifik protein ihtiyaçlarını karşılamaları kas yıkımını engellemeleri ve anabolik duruma geçmelerini kolaylaştırmak açısından büyük önem taşır. Özellikle seçilmiş yüksek kalitedeki 6 bileşenli protein bu ihtiyacı karşılar.

 All-In-One Xplode’a kan dolaşımına glikoz takviye etmek ve yüksek dozlu karbonhidratlarla enerji düşüşlerinden korunmak için yüksek kaliteli protein karışımının yanında en kaliteli karbonhidatta ilave edilmiştir. Mide dostu bileşeniyle patentli karbonhidrat vitargo sadece enerji vermekle kalmayarak vücudunuzun hidrasyonuna yardımcı olur.

Multipower All-In-One Xplode
Multipower All-In-One Xplode nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır

 Multipower All-In-One ‘un Tavsiye Edilen Kullanım: 

 Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth’un Servisi:

40 g (3 ölçek) ürünü 250 ml su ile karıştırınız.

 Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth Kullanım:

Günlük tercihen öğün aralarında ve/veya antrenman sonrası 1-2 servis alınız.

 Kısaca All-In-One Xplode’un Özellikleri

  • Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth 6 çeşit protein içeriği ile optimum emilim profili sağlayan uzun süre etkili kas yenilenmesi ve büyümesini destekleyici formül
  • Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth Karbonhidrat kombinasyonu sayesinde enerji depolarını yenileyerek enerji tükenmesinin önüne geçer.
  • Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth Anabolik yapılanma için kas dokularında hidrasyon sağlar.

 

 Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth‘un herhangi bir yan etkisi olmadığı için güvenle tercih edilebilir.

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower All-In-One Xplode Muscle Growth‘da hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

-Multipower Professional Katalog’dan alıntıdır.-

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın