Muscletech – Anabolic Halo

0
2057

MUSCLETECH Anabolic Halo Hardcore Pro Series:

Antreman sonrasi kullanilan kas gelistirici urun: Anabolic Halo

Anabolic Halo dünyaca ünlü ve tanınmış Muscletech markasının antrenman sonrası kullanım için ürettiği, yoğun ve zor antrenmanların üstesinden gelmek için en iyi yardımcınız olarak kullanabileceğiniz bir gıda takviyesidir.

Muscletech Anabolic Halo


Anabolic Halo Hardcore Pro Series yedi ozel karisimla gelistirilmis ve gelismis maddelerle guclendirilmis herseyi bir arada iceren bir antreman sonrasi urunudur. Urunun temelini olusturan bu maddelerin Anabolic Halo ’yu nasil ileri seviye bir antreman sonrasi urunu yaptigini gelin madde madde inceleyelim.

Vucudun testosteron uretimini destekler: kas fiberlerinde serbest testosteronun kullanimini destekleyerek testosteron uretimini arttirabilir.

Insulin hormonunun islevini destekler: hucrelere hayati besinlerin tasinma kapasitesini arttirarak insulini destekler.

Kas fiber alanini arttirir: hipertrofi araciligiyla kas fiber alaninin genislemesine yardimci olur.

Kas kuvvetini arttirir: daha once bahsettigimiz temel maddeler yardimiyla kas kuvveti kazanimina katki saglar.

Vucudun miyojenik duzenleyici faktorlerini yukseltir: kaslarin anabolik tepkisini desteklemek icin miyojenik duzenleyici faktorleri optimize eder.

Kas hucrelerinin yenilenmesi: setler arasindaki yenilenme suresini kısaltır.

Anabolic Halo Kullanım Önerisi:

Başlangıç dozu olarak 1 ölçeğin 150 ml suya karıştırarak antrenman sonrası kullanımı önerilir. Sonrasında günde 3 ölçeğe kadar çıkılabilir.

Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanilmaz. Bilgilerin yanlis anlasilmasindan ve buna bagli olarak dogabilecek magduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altinda degildir.
————————————————————————————————————————————————

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Copyright © 2011 sporsonik.com, Tüm hakları saklıdır.

Bir Cevap Yazın