BSN – Nitrix

0
2351

BSN – Nitrix

hemen-siparis-ver-logo
Diğer NOX ürünleri için tıklayın.
  • Nitrik oksit karışımıyla üçlü etki
  • 4 çeşit yeni kreatin kaynağı! Kreatin monohidrat içermez.
  • Kontrollü zaman salınımı teknolojisi ile daha iyi etki

BSN – Nitrix ‘in NOX ETKİSİ

Nitrix BSN’in supplement dünyasını sallayan bir diğer ürünüdür.

Uygun bir diyet, antrenman ve supplement desteği ile birlikte alındığında Nitrix size aşağıdaki faydaları sağlar:

  • Kas hacminde artış
  • Damar genişlemesi ve nox etkisi
  • Süreklilik ve dayanıklılık
  • Antrenman performansında artış
  • Nitrik oksit üretimi
  • Kas dokularına arttırılmış kan pompalanması
  • Kardiyovasküler performans
bsn nitrix
bsn nitrix

NEDEN NITRIX?

Nitrix kas hacmini arttırmak ve kan dolaşımını düzenlemekle beraber performansınızı arttırmak için tasarlanmış bir besin desteğidir. Nitrix’in formülündeki ana madde vücutta nitrik oksit salınımını tetikleyen L- arginine amino asitidir. Nitrik oksit damarları genişletici özelliği ile bilinir, bu sayede performansınız, kaslarınız ve görünüşünüz üzerinde pek çok olumlu etkiye sahiptir. Nitrix gelişmiş antrenman performansı sunduğu için güç ve kitlenizde de artış sağlar.
Hangi branş sporla uğraşıyor olursanız olun Nitrix kardiyovasküler performansınızı ve antrenmanlarınızdan aldığınız verimliliği arttırabilir. Günlük Nitrix alan sporcular kaslarını maksimum verimle çalıştırdığını ve antrenmana ayırdıkları zamanı en iyi şekilde değerlendirdiklerini garanti eder. Nitrix patlayıcı performans, atletik performans, ani fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren sporlara ve kas dokusunun anaeorobik çalışma kapasitesini arttırmaya ihtiyacı olanlara uygundur.

BSN Nitrix Kullanım Önerisi:

Nitrix’in gıda takviyesi olarak kullanımı, 3 er kapsülü günde 3 defa, her gün alınız. Her zaman yemeklerden 30-45 dakika önce veya 2 saat sonra alınız. Yemekle birlikte veya dolu mideye almak etkisini azaltabilir. Kalktıktan sonra ilk 3 tableti alınız. Öğle yemeğinden önce ikinci 3 tableti ve akşam yemeğinden önce de üçüncü 3 tableti alınız.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanilmaz. Bilgilerin yanlis anlasilmasindan ve buna bagli olarak dogabilecek magduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altinda degildir.
————————————————————————————————————————————————
Copyright © 2011 sporsonik.com, Tüm hakları saklıdır.

Bir Cevap Yazın