BSN Syntha-6 protein bar

0
1749

BSN SYNTHA-6 PROTEIN BAR

Öğün yerine geçen protein bar: BSN SYNTHA-6 PROTEIN BAR! Her bir bar’ın içeriğinde 30 gr protein sizi bekliyor. BSN son derece başarılı ve lezzetli ürünleri olan SYNTHA-6™ serisini öğün yerine kullanılabilecek bir protein bar ile tamamladı. Decadence protein bar zengin protein içeriğiyle size aşağıdaki gibi bir çok avantaj sunuyor;

  • Kas artışı ve gelişimi
  • Kas proteini sentezi
  • Antrenman sonrası yenilenme sürecini daha verimli kılmak
  • Beslenmenize destek

    BSN SYNTHA-6 PROTEIN BAR
    BSN SYNTHA-6 PROTEIN BAR

NEDEN BSN SYNTHA-6 PROTEIN BAR?

Syntha-6 Decadence, lezzetli bir gofretin içinde, aktif bir yaşam tarzı olan kişilerin bir öğünde ihtiyacı olacak herşeyi bulabileceği bir bar. 30 gr kaliteli protein içeriği ile birlikte uygun miktarda karbonhidrat (44 gr) günlük aktif yaşamınızı enerjiniz eksilmeden sürdürmenizi sağlıyor.

Tüm sporcuların bildiği gibi protein yağsız kas kütlesi gelişiminin vazgeçilmezidir. Syntha-6 decadence sayesinde beslenme programınızın dışına çıkmaksızın tatlı ihtiyacınızı karşılarken kaslarınızı protein ile beslersiniz.

Buna ek olarak Syntha-6 bir diyet programı uygularken kullanılabilecek mükemmel bir ürün. Sadece 350 kalorilik bir öğün ile 30 gr protein alabilirsiniz. Besleyici, lezzetli ve kullanışlı, çünkü nerede olursanız olun toz içeceklerde olduğu gibi hazırlamakla uğraşmaksızın protein ve besin ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bununla beraber Syntha-6 bar ayrıca antrenman sonrasında da son derece besleyici bir öğün olarak kullanılabilir.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

hemen-siparis-ver-logo
Syntha-6 bar Türkiye’ye gelmemektedir. Diğer protein bar seçenekleri için tıklayın;

Bir Cevap Yazın