Cellucor – C4

3
4105

Cellucor – C4

Cellucor - C4
Cellucor – C4

Antrenman öncesi NO3 ile patlayıcı antrenman yapmanın zevkine ulaşın!

Cellucor C4 EXTREME toz enerji kaynağıdır. NO3 teknolojisi ve kreatin nitrat gibi birinci sınıf içeriğiyle C4, diğer benzer ürünlere göre sınıfının en etkili antrenman öncesi ürünüdür, kaslarınızı, zihninizi, antrenman temponuzu bir antrenmandan diğerine en üst seviyeye çıkarır.

NO3 nedir? NO3 inanılmaz pump etkisi sağlayan ve C4’ün içeriğindeki diğer maddelerin etkinliğini arttıran bir çeşit nitrattır. Cellucor yeni bir yöntemle kreatin yerine kreatin Nitrat kullanarak etkisini arttırdı. Bunun sebebi kreatin nitratın, kreatin monohidrat ve diğer türevlerine göre %1000 oranında suda daha çözünebilir olmasıdır. Bu sayede daha iyi emilim sağlanır ve kreatinin olası yan etkileri ortadan kalkmış olur.

Cellucor C4 EXTREME ile herhangi bir supplementten beklentinizin çok üstünde fayda sağlayacaksınız. Yalnızca son tekrarınızı tamamlamakla kalmayacak, her setteki tekrarlarınızı arttırabildiğinizi göreceksiniz.

Cellucor – C4’ü nasıl kullanmalıyım?

1-2 ölçek C4’ü su ( ya da meyve suyu) ile karıştırıp antrenmana 15-30 dk önce kullanınız. Toleransınızı ölçmek için 1 ölçek ile başlayın.

Her performans arttırıcı üründe olduğu gibi C4’ü tercihen normal bir öğünden en az 2 saat sonra kullanmanız etkisini arttıracaktır.

hemen-siparis-ver-logo

storesonik bana ozel banner

3 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın