VPX Coco Fit

0
1399

VPX’in Tamamen Doğal Sporcu İçeceği: Coco Fit

Tropikal bir adada deniz, güneş ve kum ile her şey muhteşem görünüyor olabilir. Ancak böyle bir yerde olmanın bile büyük bir dezavantajı var: vücutta sıvı kaybı! Yine de Bu tür yerlerde yaşayanlar dehidrasyona son derece iyi bir çözüm bulmuşlardır ve vücutlarındaki sıvı kaybını önlemek için Hindistan cevizinin suyunu keşfetmişlerdir.

VPX Coco Fit
VPX Coco Fit

Yapılan araştırmalarda Hindistan cevizinin bu mucizevî özelliğini desteklemiştir.  Hindistan cevizinin en büyük faydası olan sıvı kaybını önlemesinin yanı sıra pek çok başka yararı mevcuttur.

Diğer karbonhidrat ve elektrolit içeren sporcu içecekleriyle veya normal su ile kıyaslandığında Hindistan cevizi suyunun vücudun egzersiz sırasında sıvı kaybını önlemesi bakımından çok daha üstün olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca Hindistan cevizi suyunun diğer bir avantajı vücutta sıvı kaybını önlerken vücut tarafından iyi tolere edilmesi, emiliminin son derece kolay olması, mide bulantısı veya rahatsızlık hissine sebep olmamasıdır. Üstelik Hindistan cevizi suyu olarak Coco Fit benzer ürünlere göre çok daha az şeker içermektedir.

VPX Coco Fit
VPX Coco Fit

D vitamini kemik sağlığı için son derece önemlidir. Eğer yeteri kadar D vitamini alamıyorsanız bunun vücudunuz üzerinde pek çok olumsuz etkisi olacaktır. Uzmanlar günlük olarak 1,000 IU D3 vitamini alınması gerektiğini önermektedirler. Bunların yanında D vitamini tiroit fonksiyonları için gereklidir. Kas zayıflığına karşı vücudu korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Eklem sağlığı üzerinde olumlu etkisi vardır. Özellikle kapalı spor salonunda çalışanlar, gün boyu iş yerinde olanlar ve güneş ışığından yeterli miktarda yararlanamayanlar ve tüm sporcular için Coco Fit vücudun D vitamini eksikliğini kapatmak için doğru bir seçimdir. Hindistan Cevizi suyu ayrıca Omega 3 bakımından zengindir ve Coco Fit ayrıca birçok antioksidan barındırır.

VPX Coco Fit kimler için uygundur?

Tamamen doğal bir sporcu içeceği olan Coco Fit; D vitamini, Omega 3 ve antioksidan bakımından zengin doğal aromasıyla spor sırasında sıvı kaybını önlemek ve sağlığınızı korumak için birebirdir. Eğer siz de sağlıksız, yüksek kalorili ve bol şekerli sporcu içeceklerinden sıkıldıysanız Coco Fit tam size uygun doğal bir seçimdir.

Bir Cevap Yazın