Diyet Yapanlar İçin Alışveriş Listesi

0
9744

Diyet demek aç kalmak demek değildir. Diyet yediklerinizi ve yiyeceklerinizi sağlıklı olan gıdalardan uygun miktarda seçmektir. Uygun miktarda demek hem aç kalmayacağınız miktarı kasteder hem de fazlaya kaçmanızı engeller.

Diyet yapmanın birinci kuralı yediklerinizi doğru seçmenizdir. Ancak diyetlerin başarısız olmasının sebebi genellikle diyete yeterince ciddi ve hazırlıklı yaklaşılmaması ve genellikle öğünlerin evde ne bulunursa onunla geçiştirilmesidir. Eğer diyetinizin başarılı olmasını istiyorsanız öncelikle kendinize bir alışveriş listesi oluşturmalı, evinizde diyetinize uygun malzemeleri bulundurmalı ve yemeğinizi onlarla hazırlamalısınız. Aksi halde diyetinize sadık kalmanız neredeyse olanaksız olacaktır. Gerek evde gerekse dışarı çıktığınızda her zaman kendi hazırladığınız, içeriklerini bildiğiniz gıdaları tercih edin.  Evde hazırladığınız yemeği uygun bir kapta veya çantada yanınızda taşıyabilirsiniz.

İşte size yemeklerinizi yanınızda taşımanın en iyi akternatifi, Doğru Beslenmenin Taşınabilir Hali Kasguru Fitness ve Beslenme Çantası!
Artık dışarıda içeriğini tam olarak bilmediğiniz, hangi şartlarda pişirildiğinden emin olamadığınız yiyecekleri tüketmek zorunda değilsiniz. 8 saate kadar sıcak/soğuk tutma özelliğine sahip olan Türkiye’nin en fit çantası ile artık beslenme alışkanlıklarınızı yanınızda taşıyın!

 İşte diyet yapanların kullanabileceği bir alışveriş listesi;

Screen Shot 2013-12-26 at 14.18.06

İp ucu 4: Walden Farms 0 kalori, 0 şeker, 0 yağ çikolata için tıklayın.

storesonik bana ozel banner

Bir Cevap Yazın