Ultimate Nutrition – Iso Mass Xtreme Gainer

0
1315

Ultimate Iso Mass Xtreme Gainer
Iso Mass
Ultimate Iso Mass Xtreme Gainer
Ultimate Iso Mass Xtreme Gainer

Ultimate Nutrition – Iso Mass Xtreme Gainer

Artık bütün supplementlerinizi ayrı ayrı almanıza gerek yok. Ultimate Nutrition’un zor kilo alanlar için çıkardığı protein karışımı ihtiyacınız olan herşeyi bir arada içeriyor. İşte karşınızda Iso Mass X-treme Gainer!

ISO MASS XTREME GAINERin bilimsel formüllü karbonhdirat-protein oranı (16:13), yağsız kütle kazanımı ve kas gelişimi için mükemmeldir.

Farklı kaynaklardan oluşan protein karışımı, whey proteini de dahil olmak üzere her türlü tek bir protein çeşidi içeren üründen daha üstündür, çünkü uzun zamana dağılmış salınımı ile vücudunuzu uzun süre besler. Daha komplike bir protein karışımı ile daha hızlı yağsız kas kütlesi gelişimi ve antrenman sonrası daha kısa süren yenilenme sürecinin keyfini çıkarabilirsiniz. Zaman-salınımlı protein gün boyunca kaslarınızı aralıksız besler ve yatmadan önce alınması durumunda kaslarınızın en önemli gelişim süreci olan gece boyunca ihtiyaç duyduğu besinleri yeteri miktarda almasını sağlar.

ISO MASS XTREME GAINER, diğer öğünlerinize ek olarak alındığında ve antrenmanla birlikte kas gelişimi için gerekli olan tüm protein ve kalori ihtiyacınızı da karşılar. Her bir lezzetli Iso Mass shake’i ihtiyacınız olan amino asitlerden fazlasıyla doludur. Antrenmanlarınız sırasında tükenen glikojen depolarını doldurmak için gerekli olan karbonhidrat yine bu shake’lerin içindedir. Ayrıca karbonhidratlar yenilenme ve büyüme için şarttır.

Ultimate Iso Mass İçerik
Ultimate Iso Mass İçerik

Kreatin, antrenman öncesi ve sonrasında alındığında, hücrelerde su transferini destekler, böylece karbonhidratların ve amino asitlerin arttırılmış enerji ve güç için gerekli yerlerde hazır olmasını sağlar. Bu amino asitler arasında en önemlilerinden biri şüphesiz glutamindir. Glutamine vücudun ve kasların en büyük ihtiyaçlarındandır, protein sentezinde çok büyük rol oynar bu sayede büyüme ve yenilenme sürecini hızlandırır. Supplement olarak alındığında glutamin, ağır antrenman yapan vücut geliştirmecilerde kas hücrelerinde glutamin eksikliğinden kaynaklanarak meydana gelen aşınmaları ve bozulmalarını azaltmakta rol oynar.

Bu süper formul ayrıca içeriğinde sağlıklı yağlar olarak bilinen EFA bakımından zengin yağları içerir. Bu yağlar kas kütlesini korumada, yoğun antrenman dönemlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmede ve vücutta depolanmış yağların enerji olarak kullanılmasında etkilidir.Bunlara ek olarak MCT (medium chain triglycerides) vücuda yakıt olarak ciddi bir enerji kaynağı sağlar. CLA ise vücuttaki yağ oranını azaltmayı ve yağsız kas kütlesi oranını arttırmayı sağlayan en etkili içeriklerden birisidir.

İnsan vücudunun maksimum potansiyelinde çalışabilmesi için, geniş bir çeşitlilikte ve kompleks besinlerle beslenmiş olması gerekir. Iso Mass X-treme Gainer sağlığımız için gerekli olan vitaminleri ve mineralleri de yeterli miktarda içerir. Ayrıca içerdiği antioksidanlar sayesinde bağışıklık sistemi ve kardiyovasküler sistemi destekler.

ISO MASS XTREME GAINER geniş zaman salınımlı protein karışımı, kompleks karbonhidratlar, kas gelişimi için 7 çeşit kreatin, kasların yenilenme süreci için 4 çeşit glutamin, sağlıklı zihinsel ve bedensel fonksiyonlar için vitaminler, mineraller ve 6 çeşit sağlıklı yağ asitlerini, vazodilatasyonu arttırmak için 4 çeşit nitrik oksit karışımını, vücudun doğal kreatin üretimini arttıracak maddeleri, ve emilimi arttıracak enzim kompleksini içerir. Bütün bunları tek bir arada milkshake tadındaki Iso mass X-treme Gainer Shake’i içerisinde bulabilirsiniz.

Ultimate Nutrition – Iso Mass Xtreme Gainer Kullanım Önerisi :

ISO MASS XTREME GAINER sadece beslenmeye ek olarak kullanılmalıdır, kilo vermek için öğün yerine kullanılmamalıdır. 1-3 kaşık ISO-MASS‘i tercihinize göre su veya süt ile karıştırınız. Günde 3 servis alınız.

Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanilmaz. Bilgilerin yanlis anlasilmasindan ve buna bagli olarak dogabilecek magduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altinda degildir.

————————————————————————————————————————————————

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Copyright © 2011 sporsonik.com, Tüm hakları saklıdır.

Bir Cevap Yazın