Ultimate Nutrition – Iso Sensation ® 93

0
1821
Ultimate Iso Sensation 93
Ultimate Iso Sensation 93
Ultimate Iso Sensation 93
Ultimate Iso Sensation 93

Ultimate Nutrition – Iso Sensation ® 93

Ultimate Nutrition’un başarılı ürünlerinden Iso Sensation ® 93, %100 Iso-Chill, (düşük sıcaklıkta mikrofiltrasyon sürecinde işlenmiş whey protein izole) barındırır.

Servisinde (33gr), 30 gr protein (%90 oranında), 1 gr karbonhidrat (%3 oranında) bulunur. Yüksek protein oranına rağmen düşük kalorili olması (130 kcal) ürünü benzerlerinden ayırır. Iso Sensation® 93 yağsız kas kütlesi kazanmak isteyenler için en doğru seçimlerden biridir.

Iso Sensation ® 93 ayrıca glutamin kompleksi içerir. Ağır antrenman dönemlerinde, vücudun bazı bölgeleri, vücudun normal ihtiyacından çok daha fazla glutamin kullanır. Böyle durumlarda glutamini supplement olarak almak çok büyük farklar yaratır. Yoğun antrenman kas hücrelerindeki glutamin seviyesinin düşmesine yol açar ve kas yıkımına sebep olur.Glutamin’i dışarıdan almanız bu kas yıkımını engeller, böylece kas kütlenizi koruyarak nitrojen dengenizi iyileştirirebilirsiniz. Ürünün içeriğinde vücudun glutamin açığını kapatmak için gerekli olan herşey vardır.

Ultimate Iso Sensation 93
Ultimate Iso Sensation 93

İnsülin dengenizi optimize etmek, kas yapımı sürecinde büyük rol oynar. Iso Sensation ® 93’ün içeriğinde bulunan Alfa lipoik asit, d-pinitol ve 4 -hydroxy-isoleucine, insülin etkisini ve hassasiyetini arttırır. Bu sebeple kan şekerinin yükselmesi kaslardaki glikojen sentezini arttırır bu da kas gelişiminde son derece önemlidir.

 Ultimate Nutrition Iso Sensation Kullanım Önerisi:

Üretiminde mikrofiltre teknolojisi kullanıldığından hızlı kana karışan Iso Sensation ® 93 antrenman sonrası kullanım için idealdir. 1 ölçek (33gr) ürünü 177 ml soğuk su ya da yağsız süte karıştırarak içebilirsiniz. Protein ihtiyacınıza göre günde 1-4 ölçek kullanabilirsiniz. Üründen maksimum verim alabilmek için antrenman bitiminden hemen sonra 1 ölçek içmeniz yenilenme sürecinizde faydalı olacaktır.

Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanilmaz. Bilgilerin yanlis anlasilmasindan ve buna bagli olarak dogabilecek magduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altinda degildir.
————————————————————————————————————————————————
Copyright © 2011 sporsonik.com, Tüm hakları saklıdır.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın