Kuvvet ve Dayanıklılık

0
1423

 Daha fazla kuvvet daha fazla ağırlık çalışmasına bağlıdır, bu ikili daha fazla ağırlık antrenman dönemiyle kasların uyarılmasını sağlar ve bunun anlamı tek bir şeydir: büyümek!

Gücünü maksimize etmek için antrenman döngüsü içinde özel dönemler planlanmalıdır  ancak vücut geliştiriciler arasında hala fazla uzun süre, fazla yükleme yapılmaktadır ve güç için yapılan antrenmanlar olması gerektiği kadar planlı değildir.

Özel üretilmiş Multipower Professional Serisi ürünleri kuvvet ve dayanıklılık artışınıza destek verirken toparlanma ve yağsız kas gelişimine de destek verir.

Kuvvet ve Dayanıklılık için Supplementler

Noxtreme: Araştırmalarla düzenlenmiş gelişmiş ergojenik içeriği ile kuvvet ve dayanıklılık artışı sağlar. Antrenman öncesi beslenmenin temel taşı olan formu ile maksimum yoğunlukta antrenman temposunu her zaman garanti eder.

Staybol: İçeriğindeki 5 çeşit protein ve karbonhidrat kaynakları ile uzun süreli kas yenilenmesi ve büyümesini desteklerken, kaslarınız için gerekli olan enerji ihtiyacını da karşılar.

BCAA: En güçlü anabolik amino asitler kasların korunmasında baş rolü oynarlar ve yeni kas protein sentezlenmesinde görev alırlar.

 %100 Whey Protein: İçeriğinde gereksiz kalori barındırmayıp toparlanma süreci için üstün anabolik etki sağlar ve aynı zamanda günlük protein alımını arttırmak için yemek araları veya yemeklerle beraber kullanımı da uygundur.

Glucosamine Chondroitin Capsules: Daha rahat antrenman performansı sağlamak için eklem sağlığını destekler.

 Triple Whey Amino Tablets: 3’lü whey kombinasyonu sayesinde kaslara en hızlı şekilde ulaşarak kas yapılanmasında etkili rol oynar.

 Tribulus Terrestris:  tribulus terrestris vücuttaki testosteron oranını doğal yollardan ciddi miktarda arttırır, hem kas gelişiminizi hem de kuvvet artışınızı destekler.

 

 

Bir Cevap Yazın