Musclepharm – Assault

1
970

Muscle Pharm Assault

image_28513_original_X_450_white

Muscle Pharm Assault içeriği

Screen Shot 2013-07-15 at 1.01.22 PM

ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • MP ASSAULT bodybuilding.com 2012 EN İYİ ANTRENMAN ÖNCESİ (PRE WORK-OUT) ÜRÜNÜ ÖDÜLÜNÜ KAZANMIŞTIR.
KİMLER KULLANABİLİR?
 • ANTRENMANLARDA PERFORMANS ARTIŞI İSTEYENLER
KULLANIM ÖNERİLERİ
 • ANTRENMANDAN 20-30 DK ÖNCE 1/2 ÖLÇEK KULLANABİLİRSİNİZ. HER KULLANIMDAN ÖNCE KUTUYU SALLAYARAK İÇERİĞİN ETKİN BİR ŞEKİLDE KARIŞMASINI SAĞLAYIN.
KOMBİNASYON ÖNERİLERİ
STORESONIK.COM’DAN SİPARİŞ İÇİN hemen-siparis-ver-logo

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Muscle Pharm Assault

Etkili içerikler – etkili sonuç

Muscle Pharm Assault

Muscle Pharm Assault

Assault yıllardır Amerika’nın en çok tercih edilen supplementleri arasındaki yerini korumaktadır. Assault, vücut geliştirme – fitness sporcuları, dövüş sporcuları ve tüm atletler için antrenmanlarını bir üst seviyeye taşıyacak ve kendinizi aşmanızı sağlayacak bir performans arttırıcıdır. Assault’u antrenmanlarınızdan önce alabilir veya antrenmanınızın ilk bölümü sırasında tüketebilirsiniz. Assault’un etkili içeriği, ilk andan itibaren farkı hissettirecektir.

 • Con-Cret®:

  Muscle Pharm Assault, kreatinin bu patentli formunu içeriğinde bulunduran ilk Nox ürünüdür.

 • Astragin®:

  Patentli, klinik araştırmalarla kanıtlanmış bu ginseng içeriği, pek çok besleyici maddenin emilimini arttırır.

   

 • Cinnulin:

  Astragin® gibi cinnulin’de besleyici maddelerin emilimi üzerinde etkilidir, bu içerikler sayesinde kreatin, arjinin, vitamin ve Assault’un  diğer içeriklerinden kaslarınız maksimum oranlarda faydalanır.

 • BCAA’lar:

  3:1:2‘lik leucine’nin ve valine’nin isoleucine’den yüksek olduğu oranlarıyla diğer BCAA içeren supplementlerden daha etkilidir. BCAA’lar kasların yenilenme ve onarılma sürecini hızlandırır, yağsız kas gelişimi sağlar.

 • NO 1,3-Dimethylamine:

  Assault’ta olduğu gibi, sporcularınihtiyacı olan Nox ürünü sadece bir uyarıcı değil, eksiksiz bir formül olmalıdır.

 • Assault’un etkili formülü:

  4g beta alanin, 5g Con-Cret® & Creapure creatine, 1.5g citrulline malate, 6g BCAA, karbonhidratlar, vitaminler, ve tabii ki  Yüksek Performans ve enerji verici diğer içerikler. İşte tüm bunları bir ölçek Assault’un içeriğinde bulabilirsiniz.

Muscle Pharm Assault’un Kullanımı:

1/2 ölçek Assault’u antrenmanlarınızdan 20-30 dk önce su ile karıştırarak tüketiniz. Günlük en az iki litre su içiniz.

İleri Seviye Sporcu iseniz ve yoğun bir antrenman yapacaksanız; 1 ölçek Assault’u antrenmanlarınızdan 20-30 dk önce alabilirsiniz. Bu durum haricinde 1/2 ölçeğin üzerine çıkmayınız.

 

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

1 YORUM

 1. cok kötü bi tadi var. En azindan benim icin öyleydi ve istedigim etkiyi alamamistim. Yari kutuyu bitirmeden kuzenime verdim ve animal pump kullanmaya baslamistim.

Bir Cevap Yazın