Multipower Pure Whey Isolate

0
2883

hemen-siparis-ver-logo

Multipower Pure Whey Isolate

Neden Multipower Pure Whey Isolate?

 

Multipower pure whey isolate düşük yağ, şeker ve karbonhidrat oranı ile definisyon döneminde güvenle kullanılabilir. Düşük kalorili olduğu için yağsız kas gelişimine uygundur, hızlı emilimli olması sebebiyle antrenman öncesi ve sonrası kullanımda son derece etkilidir.

En yüksek kalite Whey Izole Protein olması
Minimize edilmiş karbonhidrat ve yağ oranları
Kas sentezini tetiklemesi, NO pump etkisi ve bağışıklık sistemini desteklemesi

Protein kalitesi ve saflığında rakiplerini geride bırakan Multipower Pure Whey Isolate ’in ayrıca yağ ve laktoz oranları da son derece düşüktür. Laktoz seviyesinin düşüklüğü özellikle diğer whey proteinlerini kullanırken hazımsızlık sorunu çekenler için mükemmel bir seçenektir.

Whey Isolate 100, kas gelişimini ve bağışıklık sistemini destekleyen, yenilenme sürecini hızlandıran bioaktif peptidleri yüksek seviyelerde içerir. Pure Whey Isolate piyasada bulunabilecek en iyi mikrofiltre proteinlerden biridir.

1 servisinde (3 ölçek = 30gr) 25 gr protein (%87 whey izole) içerir. 0.5 gr yağ içermesi ve düşük kalorili olması (109 kcal) diyet döneminde kullanıma da son derece uygun bir üründür. CFM (Cross Flow Microfiltration) teknolojisiyle işlendiği için kaslara hızlı hücum eder, bu sebeple antrenman bitiminde kullanılması kasları yenilenme süresinde etkili bir şekilde besler.

 

11.sayfa

Multipower Pure Whey Isolate Önerilen kullanım:

Günde 1-3 servis (30 gr=3 ölçek) Multipower Pure Whey Isolate ’ü suyla karıştırıp içebilirsiniz.

Multipower Pure Whey Isolate sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower Pure Whey Isolate ‘de hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. İzole bir ürün olduğu için ve yağ şeker oranları düşük olduğu için tercih edilebilecek en sağlıklı protein tozlarından biridir. Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

 

Bizim Önerimiz

Daha Fazla ve daha hızlı kas gelişimi için Multipower Amino 3400 ile kombine edilebilir.

Yağ yakımı için Multipower L-Carnitine Liquid 1800 mg ile kombine edilebilir.

Yukarıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı olarak kullanilmaz. Bilgilerin yanlis anlasilmasindan ve buna bagli olarak dogabilecek magduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altinda degildir.
————————————————————————————————————————————————

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!
Copyright © 2011 sporsonik.com, Tüm hakları saklıdır.

Bir Cevap Yazın