Multipower Amino Mega Shot

0
2822
aminomegashot mega-shot
ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • Multipower kalitesiyle yüksek arjinin ornithin değerli kompleks amino asit
KİMLER KULLANABİLİR?
  • ORTA VE ILERI SEVIYE SPORCULAR
KULLANIM ÖNERİLERİ
  • 1 TUPUN ANTRENMAN ONCESI YARISI, SONRASI YARISI
KOMBİNASYON ÖNERİLERİ
  • Multipower Pure Whey Isolate (yağsız kas kütlesi)
  • Multipower Mass Gainer (hacim kazanmak)
  • Multipower Creatine ve Multipower BCAA Powder ile kombine edebilirsiniz.
STORESONIK.COM’DAN SİPARİŞ İÇİN hemen-siparis-ver-logo

 

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Multipower Amino Mega Shot nedir, ne işe yarar?

Uzun fiziksel ve fizyolojik araştırmalar göstermiştir ki doğru protein ve amino asit alımı vücutta bazı anabolik etkileri üretebilirsin. Kontrollü protein alımı vücudun kas yapılanması ve yağ kaybetmesini tetikler. Kas dokusu sentezine ek olarak, belirli bir amino asit kombinasyonu kas hipertrofisi, dolaşım ve endokrin sistemlerede etki ederek, kasların beslenmesini ve suyun kaslarda tutulmasını sağlar. Amino Mega Shot kombinasyonu  whey protein teknolojisine ek olarak, özel seçilmiş amino asitler peptidlerin güçlü anabolik etkisini verir ve amino asitler vücutta kasların büyümesini uyarır.Her üst düzey vücut geliştirmeci amino asitlerin proteinlerin yapı taşı olduğunu bilir ancak hikaye burada bitmiyor, vücut geliştirme açısından bakıldığında çok daha ilginç olur.

Whey Proteini hidrolizesi  emilimi olay proteindir, peptide’ler çok hızlı bir şekilde vücudun amino asit üretim noktalarınca emilir, bu şekilde kas protein sentezi tetiklenir. Amino Mega Shot içeriğinde ki extra anabolik amino asit olan Leucine ile büyüme etkisini artırır, vücudun kaslarda ki protein yapılanmasını sağlar.

Arginine sporcular tarafından vasodilasyon ( damarların genişleyerek kan taşıma potansiyelinin artması ) , kaslarda kan akış seviyesinin artması ve bu şekilde kasların besin ihtiyacının daha iyi karşılanıp hem tamir hemde gelişim sağlamasına etki ettiği çok iyi bilinir.

Az bilinenin ne olduğu ise araştırmalar tarafından ortaya konulmuştur. Arginine ve Ornithine kombinasyonu kuvvet artışıyla beraber kanda ki  büyüme hormonu seviyesini artırır, yağsız kas gelişimi ve kasların yıkımını önler.

Alanine kas yapısının % 10’luk kısmını temsil eder ve buna ek olarak hücre büyümesi, hidrasyon etkisi ve gelişimini, immune sistem  ve glikoz metabolizmasını destekler ve  bu sayede güçlü, sağlıklı ve daha kolay toparlanan ve büyüyen kas yapısı oluşumunu tetikler.

Multipower Amino Mega Shot’un yararları?

  • Kas Protein sentezini uyarır
  • Büyüme hormonu üretimini tetikler
  • Hücre büyümesini artırır ve glikoz metabolizmasını destekler

Multipower Amino Mega Shot sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower Amino Mega Shot ‘de hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur.  Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

Bizim Önerimiz:

Daha fazla kas gelişimi için Multipower %100 Whey protein ile kobine edebilirsiniz.

Performans artışı için Multipower Noxtreme ile kombine edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın