Multipower L-Carnitine Ürünleri

0
3937

Multipower L-Carnitine Ürünleri

Yağlarınızdan kurtulun sağlığınıza kavuşun!

L-Carnitine nedir, ne  işe yarar?

L-Carnitine uzun zincirli yağ asitlerini vücudun enerji santralleri olan mitokondrilere taşıyarak, yağlardan enerji elde edilmesini ve bununla beraber yağların yakılmasını sağlar.

L-Carnitine günümüzde yağlarından kurtulmak isteyen insanlar kadar performansını arttırmak isteyen sporcular tarafından da tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, L-Carnitine aerobik performansı arttırarak sporcuların daha uzun süre performanslarını korumalarını sağlar. Sporcuların birçoğunun L-Carnitine kullanarak hem kilolarından kurtulduğu hem de sportif verimlerini arttırdıkları bilinmektedir. L-Carnitine’nin dışarıdan ek olarak alınmasının sebebi, vücutta yeterince üretilememesi ve gıdalarda yeterince bulunmamasıdır. L-Carnitine olmadan yağların yanmayacağını göz önüne alırsak, vücuttaki az L-Carnitine seviyesi yağların da az yakılacağı anlamına gelir.

Kolesterol ve trigliserid seviyesinin düşümüne de direk katkısı olan L-Carnitine kalp kaslarının güçlenmesine ve oksijen kullanabilme kapasitesinin arttırılmasında etkili olan çok önemli bir amino asittir. Vejeteryanlarda eksikliği fazlasıyla görüldüğü için, ek olarak almaları tavsiye edilmektedir.

Neden Multipower L-Carnitine?

Multipower L-Carnitine’ler Carnipure logolu olduğu için tercih edilmelidir.

Multipower L-Carnitine’ler sağlığa zararlı mı, yan etkisi var mı?

L-Carnitine’in herhangi bir yan etkisi olmadığı için güvenle tercih edilebilir.

Tüm Multipower ürünleri gibi Multipower L-Carnitine’ler ‘de hiç bir şekilde ilaç değildir, doping streoid ve hormon takviyesi içermez. Bu sebeple sağlığınız üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Tüm Multipower ürünleri helal sertifikalıdır.

Multipower L-Carnitine 1800 mg

Multipower L-carnitine
Multipower L-carnitine nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır

hemen-siparis-ver-logo

Sıvı formda olduğu için son derece etkili olan 1800 mg l-carnitine içeren bu ürün 20‘lik ampuller halinde satılmaktadır.

Tavsiye Edilen Tüketim: Antrenmandan 20-30 dk önce 1 ampül alınız. L-Carnitine yalnızca antrenman günlerinde kullanabilirsiniz, Double Effect Caps ile birlikte kullanımında daha da etkili sonuç alabilirsiniz.

Multipower L-Carnitine Liquid Caps 500

 Yeni nesil Liquid kapsül formunda 500 mg L-Carnitine…

Multipower L-carnitine liquid caps
Multipower L-carnitine nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır

hemen-siparis-ver-logo

L-Carnitine Liquid Caps, tablet l-carnitin’lere göre çok daha etkili ve hızlıdır. Sıvı kapsül formda olduğu için çok daha hızlı şekilde vücutta taşınır ve emilim süreci çok daha kısa sürede olur. Sporla birlikte kullanımında çok daha kısa sürede çok daha fazla yağ yakımı sağlanır. Antrenman sırasında ve sonrasında kan laktat seviyesinin azalmasında yardımcı olabilir ve vücudun toparlanma sürecinin hızlanmasında etkili olur.  L-Carnitine liquid caps vücudun oksijen kullanma kapasitesini arttırır.

Tavsiye edilen Tüketim: Antrenman öncesi 3 kapsül alınız. Double Effect ile kullanımında çok daha etkili sonuç alırsınız.

– Multipower Katalog’dan alıntıdır.-

storesonik bana ozel banner

Bir Cevap Yazın