Muscle Meds: Carnivor Mass

15
7272

hemen-siparis-ver-logo

Muscle Meds: Carnivor Mass

Kütle kazanmak ve kas gelişimi için sadece kaloriler yeterli değildir. Kas gelişimi için kalori almanın yanı sıra anabolik etki oluşturacak içeriklerin doğru miktarda alınması gereklidir.

Hızlı makrobesin emilimi: Protein ve karbonhidratların hızlı bir şekilde absorbe edilmesi kandaki amino asit ve glukoz seviyelerini etkiler. Bu durumda protein ve glikojen sentezi (anabolism) hızlanır ve daha hızlı bir şekilde kütle kazanabilirsiniz.

Muscle Meds Carnivor diğer sıradan kilo aldırıcılardan çok daha üstündür. Normal kilo aldırıcılar emilim süreleri açısından dezavantajlıdır ve insülin salınımını yeterince desteklemezler. Carnivor Mass içeriğindeki et proteini ve insülin salınımını arttırıcı iSpike™ teknolojisi ile benzerlerinden ayrılır. Bu özelliklerinden dolayı maksimum kas kazandırırken vücutta depolanan yağ minimum düzeyde olur.

Üstelik şeker ve laktoz içermez, 2 gramdan daha az yağ içerir. Her bir servisinde (181 g) 720 kalori, 50 g hidrolize Beef Protein İzole ve 125 g karbonhidrat alabilirsiniz.

İzole Et Proteini Farkı!

Kas Gelişimi ve 2009 Arnold Classic’i Kazanmak için Kai Greene tarafından tercih edilmiş özel teknoloji ile üretilmiş et proteini Carnivor!

Kai Greene Muscle Meds araştırmacıları ile beraber yeni ürünlerin geliştirilmesi ve halka sunulması için Muscle Meds’in yeni ve özel olan birçok formülünü denemiştir.

 Muscle Meds araştırmacıları Kai Greene’in et proteini tükettiğinde whey veya caseine göre daha hızlı kas gelişimi sağladığını fark etti.  Bu noktada Kai günde 6-9 Lbs et tüketerek yüksek kas gelişimi sağlamasına rağmen, yüksek et tüketimi mide rahatsızlıklarına ve istenmeyen yağ ve kolesterol alımına sebep oluyordu. Bu sebeple Muscle Meds içeriğinde et proteini bulunan protein ve gainerları  piyasaya sürdü.

Et Proteininin Emilimi Normal Et tüketimi ve Whey’den daha yüksektir:

Muscle Meds Carnivor
Muscle Meds Carnivor nedir ne işe yarar nasıl kullanılır

Özel üretim teknolojisi ile Muscle Meds  Carnivor daha yüksek amino asit içeriği ile whey, soya, süt ve yumurta proteinine göre daha fazla kas gelişimi sağlar. Hatta Carnivor Beef Protein İzole, normal olarak tüketilen etten bile daha iyi amino asit oranlarına sahiptir. Üstelik kolesterol ve yağ içermez.

Etten Daha Yüksek Kreatin İçeriği

Et tüketiminin en önemli faydalarından biri içeriğinde kreatin bulundurmasıdır.  Et en iyi doğal kreatin kaynaklarından biridir. Kreatinin olumlu etkilerinden daha iyi yararlanabilmeniz için her bir porsiyon Carnivor  normal gıda olarak alınan ete göre daha fazla kreatin içerir, böylece antrenmanlarınızda güç artışı ve daha hızlı gelişim sağlayabilirsiniz.

Carnivor Anabolik ve Anti-Katabolik destek için ekstra BCAA’lar İçerir

Daha fazla kas gelişimi sağlanabilmesi için Carnivor Mass’in içeriğindeki saf et proteini izolesine ekstra BCAA’lar eklenmiştir.  BCAA’lar pozitif nitrojen dengesi sağlayarak protein sentezini destekler, kas yorgunluğunu önler ve antrenman performansınızı yükseltir.

Kullanım Zamanları:

  • Antrenman Sonrası: Yenilenme sürecini hızlandırmak ve kas gelişimi için kullanılabilir.
  • Sabah kalkar kalkmaz: Vücudun katabolik durumdan anabolik duruma geçmesi için kullanılabilir.
  • Günün herhangi bir saatinde, bir önceki öğününüzün üzerinden bir kaç saat geçtikten sonra günlük protein, karbonhidrat ve kalori alımınızı arttırmak için kullanabilirsiniz.

storesonik bana ozel banner

15 YORUMLAR

 1. Ürün içeriğinde ISPIKE Technology ismini verdikleri özel karbonhidrat ve enzimlerden oluşan karışım bulunmaktadır, içeriklerde ISPIKE’ın açılımında bulunanları aşağıda görebilirsiniz.

  ISPIKE™ Technology [Consisting Of Insulin-Release-Amplifying Reactive Carbohydrate System (Micronparticulated Maltodextrin, Micronparticulated Waxy Maize, Amylase, Gluco-Amylase)

 2. Hocam bu beef izoleler etten değil kolajenden yapılıyor söylentisi var. Kutunun üstünde amino profilide bulunmuyo şüpelerim baya arttı . Sizce kullanabilirmiyiz..

 3. bu gainerin yapımında domuz eti kullanışmış olabilirmi ? Abd ve avrupadan ithal edilen etten üretilen suplementlerin domuz etinden yapıldığı söyleniyor ,bu ülkelerdeki domuz etinin yaygınlığı ve ucuzluğu düşünüldüğü zaman olma ihtimali çok yüksek ,mesela universal’in beef aminos ürününde üzerinde arjantin sığır etinden yapıldığı yazıyor sıkı bir sekilde araştırdığınız zaman bu işi iyi bilenlerin onların ürünlerini satabilmek için domuz yerine sığır eti yazabileceklerini söylüyor.

  • Merhaba, sizin endişenizde olan bircok insan var, hepsine de aynı cevabı veriyoruz

   1- Urun ismi beef protein isolate olarak gecer, beef ingilizce dana (sıgır eti demektir)
   2- iceriginde Hydrolyzed Beef Protein Isolate yazar, bu da kırmızı etten gelen proteinin izole formunda oldugunu belirtir
   3- Turkiye’ye gelen butun urunler analizden gecer, ismi sıgır eti proteini yazan bir urunde, domuz eti ihtiva etmesi imkansızdır
   4- lutfen sagda solda duydugunuz, forumlarda okudunuz bilgilere guvenmeyin, bilincli olun urunlerin iceriklerini okuyun.

 4. hocam ben tam 35gün önce carnivor siparişi verdim.tabiiki ilk başta pek inandırıcı gelmedi bana.ama hergün spor esnasında kullandım,ve şu an tam 73kiloya kadar geldim 35gün önce 68kg daydım.yani işe yarıyor.ama herkese söylemeliyimki.hergün düzenli olarak antremana gitmeniz gerekiyor.ben yağmurda lodosta her havada 5kilometreyi yütrüyerek gittim.halada öyle yapıyorum.yanı demek istediğim.sakın vazgeçmeyin.sabırlı ve hırslı olun.bi laf vardır NO PAİN NO GAİN yanı acı yoksa kazançta yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bu ürünü yapanların ellerine sağlık çok işe yarıyor.teşekkür ederim.

 5. selam hocam benm sorum antremana gitmeden 1 saat önce 500 ml suya 1 ölçek alsam ve antremandan sonra aynı ölçekde kullanmamda bir sakınca olurmu ayrıca carnivor’un yağ yakıcı özelliği varmıdır ?

  • Mehmet bey, Kilo almak ve hac,m kazanmak isteyenler Carnivor Mass Gainerı antrenmandan 1 sa once ve hemen sonra da kullanılabilir. İceriginde karbonhidrat ve yag içerdiğinden yağ yakıcı özelliği yoktur.

 6. Merhaba bir sorum olacaktı ben carnivor beef protein le aynı markanın glutamin ini kullanıyorum fakat bunun bcaa ile desteklenmesi gerektiğini söylediler bende ek olarak carnivor beef protein bcaa ile zenginleştirilmiş olduğu için almadım sizce ayrı olara bcaa almalıyım

Bir Cevap Yazın