Muscle Pharm Assault

0
1814

hemen-siparis-ver-logo

Etkili içerikler – etkili sonuç

Muscle Pharm Assault
Muscle Pharm Assault

Assault yıllardır Amerika’nın en çok tercih edilen supplementleri arasındaki yerini korumaktadır. Assault, vücut geliştirme – fitness sporcuları, dövüş sporcuları ve tüm atletler için antrenmanlarını bir üst seviyeye taşıyacak ve kendinizi aşmanızı sağlayacak bir performans arttırıcıdır. Assault’u antrenmanlarınızdan önce alabilir veya antrenmanınızın ilk bölümü sırasında tüketebilirsiniz. Assault’un etkili içeriği, ilk andan itibaren farkı hissettirecektir.

 • Con-Cret®:

  Muscle Pharm Assault, kreatinin bu patentli formunu içeriğinde bulunduran ilk Nox ürünüdür.

 • Astragin®:

  Patentli, klinik araştırmalarla kanıtlanmış bu ginseng içeriği, pek çok besleyici maddenin emilimini arttırır.

   

 • Cinnulin:

  Astragin® gibi cinnulin’de besleyici maddelerin emilimi üzerinde etkilidir, bu içerikler sayesinde kreatin, arjinin, vitamin ve Assault’un  diğer içeriklerinden kaslarınız maksimum oranlarda faydalanır.

 • BCAA’lar:

  3:1:2‘lik leucine’nin ve valine’nin isoleucine’den yüksek olduğu oranlarıyla diğer BCAA içeren supplementlerden daha etkilidir. BCAA’lar kasların yenilenme ve onarılma sürecini hızlandırır, yağsız kas gelişimi sağlar.

 • NO 1,3-Dimethylamine:

  Assault’ta olduğu gibi, sporcularınihtiyacı olan Nox ürünü sadece bir uyarıcı değil, eksiksiz bir formül olmalıdır.

 • Assault’un etkili formülü:

  4g beta alanin, 5g Con-Cret® & Creapure creatine, 1.5g citrulline malate, 6g BCAA, karbonhidratlar, vitaminler, ve tabii ki  Yüksek Performans ve enerji verici diğer içerikler. İşte tüm bunları bir ölçek Assault’un içeriğinde bulabilirsiniz.

Muscle Pharm Assault’un Kullanımı:

1/2 ölçek Assault’u antrenmanlarınızdan 20-30 dk önce su ile karıştırarak tüketiniz. Günlük en az iki litre su içiniz.

İleri Seviye Sporcu iseniz ve yoğun bir antrenman yapacaksanız; 1 ölçek Assault’u antrenmanlarınızdan 20-30 dk önce alabilirsiniz. Bu durum haricinde 1/2 ölçeğin üzerine çıkmayınız.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın