MusclePharm RE-CON, Ödüllü Amino Asit

0
1291

MusclePharm RE-CON nedir?

Re-Con sporcular için antrenmanın en önemli evresi olan antrenman sonrası için üretilmiş vücudun anabolik duruma geçmesine yardımcı olan son derece etkili bir üründür. Musclepharm Re-Con antrenman sonrası yenilenme konusunda piyasadaki en etkili ürünlerden biridir ve mutlaka her sporcunun supplement programında yer vermesi gerekir. Çünkü ne kadar yoğun antrenman yaptığınız kadar, antrenman sonrasında vücudunuzun ne kadar çabuk toparlanabildiği ve bir sonraki antrenmana hazır hale gelebildiği de kas gelişimi açısından o kadar önemlidir.

 Eğer siz de yorucu antrenmanlar yapıyorsanız Re-Con’u deneyin!

Muscle Pharm Re-Con

Musclepharm Re-con 7 aşamalı özel formülü ile kas gelişimi, kasların onarılması ve yenilenmesi için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi sağlar.

Re-con 7 aşamalı formülü:

  1. Aşama : Yerine Koyma – Carb-Max adlı  bu özel formül bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış, vücudun enerji ihtiyacını karşılamaya ve yenilenmesini sağlamaya yönelik karbonhidrat kaynakları içerir.

 2.  Aşama: Kas İnşaası – Anabolic Primer Matrix adlı bu özel formül temel gerekli ve çift zincirli amino asitleri (BCAA’ları) içerir. Temel gerekli amino asitler ve çift zincirli amino asitler (BCAA’lar) kas gelişimi için özellikle antrenmandan hemen sonra çok önemlidir.

 3.  Aşama: Yenilenme – Accelerator Matrix olarak adlandırılan formül 5 gramdan fazla glutamine ve yenilenme sürecini hızlandırıcı diğer içerikler içerir.  Glutamine yenilenme, overtraining’den korunmak ve yeni kas inşaası için gerekli bir amino asittir.

image_25939_450_white 4. Aşama: Enerji ikmali – CarnoSyn isimli bu formülün içerisinde Beta Alanin ve Citrulline Malate bulunmaktadır. Bu içerikler daha yoğun antrenmanları daha kolaylıkla çıkarmanızı ve bir sonraki antrenmana daha kolay bir şekilde hazırlıklı olmanızı sağlar.

 5.  Aşama:  Anti-Stress & Adaptogen Matrix formülü kortizol ve serbest radikallerin vücutta ideal seviyelerde kalmasını sağlar. Kortizol ve serbest radikallerin vücutta fazlalığı yenilenme sürecinin önündeki en büyük engeldir.

 6. Aşama: Insulinogenic Matrix formülü vücudun anabolik duruma geçmesini kolaylaştırır, kas gelişimi ve onarılması için gerekli besin maddelerinin kas hücrelerine ulaşmasını sağlar.

7.  Aşama: The Regenerate Matrix ( Muscle Detoxifier Matrix) Hücre sağlığı, kas gelişimi ve yenilenme süreci için gerekli içeriklere sahiptir.

Bir Cevap Yazın