Muscletech Amino Build Performance Series

0
1383

Muscletech Amino Build Performance Series Kullanım Önerisi:

1 servis ürünü 8 oz su ile karıştırınız. Daha iyi sonuçlar almak için 2 servis ürünü 16. oz su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

m.tech-amino-build

ÜSTÜN BCAA+AMINO ASIT FORMÜLÜ

Baştan aşağıya yenilenen formülüyle MUSCLETECH AMINO BUILD™ Türkiye stoklarında. Amino Build’i ister antrenman öncesi, ister antrenman sırasında, isterseniz de antrenman sonrasında tüketebilirsiniz. Her servisinde size sunduğu 8 gram 2:1:1 oranlı 100% serbest formlu BCAA içeriği ile kasların glikojen stoğunu korur, protein yıkımını minimize eder, kısacası tüm iskelet kaslarınızın en büyük yardımcısıdır.

%40’DAN FAZLA GÜÇ ARTIŞI

MUSCLETECH AMINO BUILD™ üzerinde yapılan bir klinik araştırmada 12 hafta boyunca kesin formülasyon ile 4 gram L-Lösin alan sporcular 5 tekrar maksimum güç seviyelerini 40%’dan fazla oranda arttırmışlardır.

KAS DAYANIKLILIĞINIZI ARTTIRIN

AMINO BUILD™ her servisinde etkinliği üzerinde yapılan araştırmalarca da kanıtlanmış, kas dayanıklılığınızı arttıran 2,5 gram Betain içermektedir. 2 Aynı zamanda yine araştırmalar sonucu etkinliği kanıtlanan 1 gram Taurin içeriği de antrenmana 2 saat kala kullanan sporcuların Cardio performansını arttırmıştır.

HÜCRE HACİMLENDİRİCİ BİLEŞENLER İLAVELİ

Anahtar bileşenlerinin yanında Muscletech Amino Build™’in içeriğinde Taurin, Glutamin, Sitrulin Malat ve Alanin’den oluşan 4 gramlık Kas Hücresi Hacimlendirici Kompleks bulunmaktadır. Bu bileşenler antrenman sırasında hücre hacimlenmesini arttırıcı etkiye sahiptiler.

MUHTEŞEM TAT

AMINO BUILD™, sınıfındaki tüm amino asitlerden daha lezzetli olabilmesi için, dünyanın en iyi aroma uzmanlarının çalışmalarıyla tatlandırılmıştır. Bunu siz de anında farkedeceksiniz!

 

hemen-siparis-ver-logo

Bir Cevap Yazın