Muscletech -Nitro Amino FX

0
2142

Muscletech -Nitro Amino FX

Nitro Amino FX MuscleTech markasının Hardcore serisi olup üretimi bitmiştir, Yeni seri olaran Performance serisindeki Amino Build aynı ürünün bir üst versiyonudur. Detaylı bilgi için tıklayın.

 13,500 mg Amino Asit

 Serbest form BCAA’lar, Glutamine, Arjinin ve fazlası…

Muscletech Nitro Amino FX
Muscletech Nitro Amino FX

 Nitro Amino FX Nedir?

 Nitro AminoFX™ Pro Series™ yoğun antrenman yapan sporcular için tasarlanmış konsantre, hızlı emilimli amino-BCAA tozudur. Çift zincirli amino asitler ( BCAA’lar) protein sentezini ve kas gelişimini etkileyen kritik amino asitlerdir. BCAA’lar aynı zamanda vücudumuz tarafından üretilemeyen temel gerekli amino asitlerdir, bu sebeple mutlaka dışarıdan alınmalıdır.

Sadece bir ölçek Nitro Amino FX BCAA’lar valine, isoleucine, leucine de dahil olmak üzere size 13,500 mg amino asit sağlar. Bu içerik ile Nitro Amino FX piyasadaki bir çok kaliteli muadilinden çok daha fazla miktarda serbest formda amino asit sağlamaktadır.

3,000 mg Arjinin ve 2,500 mg Glutamine + Taurine karışımı

Nitro Amino FX ile ilk antrenmandan itibaren hissedebileceğiniz ve görebileceğiniz sonuçlar alırsınız. Bunun sebebi birçok nox tabletinde bulabileceğiniz miktarlarda arjinin bulundurmasıdır. Bu yüksek doz ile antrenman öncesi alındığında antrenman performansınızda gözle görülür bir artış sağlar. Buna ek olarak Nitro Amino FX 2,500 mg glutamine ve taurine karışımı da içerir. Hatta Nitro Amino FX içeriğinde 1,000 mg önemli bir antioksidan olan C vitamini bulunur.

Screen Shot 2013-01-28 at 4.46.32 PM

Sadece bir ölçek atın, karıştırın ve için !

Etkili bir ürün olmasına rağmen hazırlanması oldukça kolaydır, shaker ile hızlı bir şekilde karıştırarak hazırlayabilirsiniz. Ayrıca son derece lezzetlidir ve içimi kolaydır. Üstelik şeker ve aspartam içermez! Sadece bir ölçek ürünü soğuk su veya favori içeceğiniz ile karıştırın, Nitro Amino FX hazır olur !

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın