Muscletech MASS-TECH

2
1830

Daha Fazla Protein, Daha İyi Kalite, Daha Büyük Sonuçlar!

Yeni MASS-TECH® kilo almakta zorlanan, bulk döneminde olan ve/veya kuvvetini arttırmak isteyen bireyler için tasarlanmış ileri düzeyde bir kas kütlesi artırıcıdır. İki bardak yağsız sütle karıştırıldığında kütle arttıran 80 gram protein ve 1170 kaloriye sahip bu üstün formül, hızlı kütle ve güç kazanımını desteklemek için önerilen anabolik sağlayıcılarla doludur!

Üstün Formül: Gerçekler Yalan Söylemez

‡ 473 ml yağsız sütle bir porsiyonda

Zor Kilo Alanlar için Tasarlanmış Daha Kaliteli Kaloriler

MASS-TECH® mevcut en çok-amaçlı ve günlük veya iki ayrı yarım şeklinde alınabilen kilo aldırıcıdır. Yeni, güçlü formülü ile şimdi yüksek kalitede proteinden elde edilen 1170 kalori ve çabucak sindirilebilen karbonhidratların yanı sıra özelleştirilmiş yağlar sunuyor.

Her Porsiyonda Diğer Kilo Aldırıcılardan Daha Fazla Protein

Yeni ve geliştirilmiş formül 2 fincan yağsız sütle karıştırıldığında hızlı, orta ve yavaş sindirim proteinlerini tedarik eden 80 gramlık çok aşamalı bir protein sistemi içerir. Çok aşamalı protein sistemi amino asitlerin kana uzunca bir süre ile verilmesi için vücuda önemli amino asitleri farklı hızlarda verir.

Her Porsiyonda Diğer Kilo Aldırıcılardan Daha Fazla BCAA ve L-Leucine

2 fincan yağsız sütle karıştırıldığında formülün protein dozajı iskelet kaslarınıza enerji veren 7 gram L-Leucine ile 13gram BCAA sağlayarak kas glikojen depolarını korur ve protein parçalanma miktarını azaltır.

Artırılmış Etki için Daha Fazla Amino Asit

Sağladığı anahtar katkı maddelerinin ötesinde MASS-TECH® ayrıca 3 gram L-alanine dozajı gibi ek katkı maddeleri de sağlar. L-alanine protein sentezinde L-leucine’den sonra en yaygın kullanılan ikinci amino asittir.Hatta kullanılabilir enerji için glukoz üretiminde de bir rol oynadığı görülmüştür. Formül aynı zamanda vücutta protein ve kreatin gibi pek çok diğer biyolojik bileşiklerin oluşumuna yardım edebilecek 3 gram doz glisin de sağlamaktadır. Kaslarda glutaminden sonra ikinci en bol bulunan amino asit olduğu anlaşıldığından ve hücre hacminin büyümesini teşvik ettiğinden Taurine de eklenmiştir.

Daha Hızlı Güç Toplayın

Neredeyse hiç kreatin içermeyen diğer önde gelen kilo aldırıcıların aksine MASS-TECH®  gücü daha hızlı artırmak için klinik olarak doğrulanmış 10 gram kreatin içerir.

Glikojen Depolarının Doldurulmasına Yardım Eder

Hem insülini harekete geçirmek, kreatini kaslara çabucak taşımak hem de kas glikojen yenilenmesini artırarak vücudu bir anabolik duruma sokmaya yardım etmek için bir çok-aşamalı karbonhidrat bileşikleri yoluyla 168 gram karbonhidrat sağlar.

Omega Zengini Yağlarla Formüle

Tam spektrum formül diğer kilo aldırıcılardan daha az doymuş yağ içerir ve yoğun enerjili kalori sağlayan omega-zengini yağlarla formüle edilmiştir.

Paranızın Karşılığında Daha Fazlasını Alın

Rakiplerinin aksine Performance Serisi ürünleri neye para ödediğinizi tam olarak bilmeniz için tamamen açıklanmış klinik dozlarda üstün anahtar katkı maddeleri içerir.

Kendi Sınıfında En İyi Lezzet

Her tat, başabaş bağımsız lezzet testlerinde önde gelen rakiplerini geride bıraktı.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

hemen-siparis-ver-logo

2 YORUMLAR

  1. yağlandırmadan vücut kutlesını arttırır kılo almışız gıbı gozukmesını mı sağlar yoksa kılo aldırıp gerçekten yağlandırır mı

Bir Cevap Yazın