Muscletech Ultra Premium Isolate

0
1003

%100 Ultra-Premium Isolate’in Avantajları

 muscletech-ultra-premium-isolate-gorsel

Whey protein izole en saf ve etkili protein türlerinden biridir. Süt proteinleri ve kazein içeriğinde daha yüksek miktarlarda laktoz ve yağ bulundururken whey protein izole’nin yağ ve laktoz içeriği çok daha düşüktür. Ayrıca whey protein konsantreleri de süt proteinleri gib daha fazla yağ, karbonhidrat ve laktoz içerdikleri için yaklaşık %75-85 oranında protein içerirler.

Kaliteli Amino Asit Profili

100% Ultra Premium Isolate 5 gram BCAA, 4 g Glutamine içerir. BCAA’lar hızlı bir şekilde emilir, yağsız kas gelişimini destekler  ve kas kaybını önlemeye yardımcıdır. Glutamine ise kas dokusunun yapısında en fazla bulunan amino asittir.

ultra-premium-isolate-icerik

100% Ultra Premium Isolate  Daha Saf ve Kaliteli Olması İçin Ultra-Filtre Edilmiştir

Yüksek kalite için 100% Ultra Premium Isolate üretiminde Çok-Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde 100% Ultra Premium Isolate çok daha saf hale getirilir, yağ, laktoz ve diğer gereksiz içerikler minimuma indirilir. Bu teknoloji yalnızca en kaliteli ve özel gıda takviyelerinde kullanılmaktadır. 100% Ultra Premium Isolate hızlı bir şekilde karışır, sadece bir kaşık yardımı ile karıştırmanız yeterli olur ve topaklanma yapmaz. 100% Ultra Premium Isolate’ye tam olarak güvenebilirsiniz; kaslarınızın ihtiyaç duyduğu en kaliteli içerikler bu üründe toplandı!

hemen-siparis-ver-logo

Bir Cevap Yazın