Muscletech Performance Series Nitrotech Whey Isolate

0
2631

Nitrotech’in İzole Olarak Yenilenmiş Kas Gelişimi ve Performans Formülü

Nitrotech’in yeni formülü ağırlıklı olarak en etkili ve saf protein kaynaklarından biri olan whey protein izoledir, yani profesyonel atletler ve en iyiyi hedefleyen fitness ve vücut geliştirme sporcuları için idealdir. Ayrıca Yeni Nitrotech Isolate’in formülü kreatin’in kas gelişimi ve performans artışı üzerinde en etkili ve tercih edilen formu olan kreatin monohidrat ile zenginleştirilmiştir.

Son Derece Saf Protein Formülü

Muscletech Performance Series Nitrotech Whey Isolate içeriğinde bulunan 30 gram protein; ağırlıklı olarak izole, onun yanında ultra-filtre edilmiş whey konsatre ve hidrolize edilmiş whey protein izoledir. Üstelik Nitrotech Isolate’in içeriğinde yalnızca 2 gram karbonhidrat, 1,5 gram yağ bulunur!

Sıradan Protein Tozlarına Göre Daha Fazla Güç ve Performans Artışı

Nitrotech Isolate’in kaliteli protein kaynağının yanı sıra içeriğinde 3 gram kreatin monohidrat bulundurması sıradan protein tozlarına göre performans ve güç artışı sağlamasına yardımcı olur. Yapılan bir araştırmada Nitrotech Whey Isolate kullanan denekler bench press one-rep ( 1 tekrardaki) maksimum ağırlıkları 34 pound arttırırken, sıradan protein tozu kullanan denekler yalnızca 14 pound arttırabilmiştir.

Normal Protein Tozlarına Göre Çok Daha Fazla Kas Gelişimi

Bilimsel dergi tarafından yapılan ve yayınlanan araştırmada 6 hafta boyunca Nitrotech Isolate’in etkili formülünü kullanan deneklerin 8,8 lbs. yağsız kas kütlesi kazandığı görülürken, sıradan protein tozu kullanan denekler aynı süre içerisinde 5.1 lbs. yağsız kas kütlesi kazanabilmiştir. 1*

muscletech_nitrotech_whey_farmatek

Etkili Amino Aist Formülü

Nitrotech Isolate içeriğinde en önemli 3 serbest formda amino asit olan alanine, glycine ve taurine bulundurur.

2 G Alanine:

Alanine, yoğun antrenman sırasında  kullanılabilir glikozun üretimi için gerekli olan en önemli amino asittir. Antrenman Sonrasında alanine almak kas kaybını azaltır ve protein sentezine destek olur.

1 G Glycine:

Glycine protein ve kreatin gibi biyolojik bileşenlerin vücuttaki formasyonunda etkin rol oynar.

1 G Taurine:

Taurine kaslarda en bol miktarda bulunan ikinci amino asittir.

muscletech_nitrotech_whey_fb_sporsonik

Nitrotech Isolate’in Önerilen Kullanımı:

1 ölçek (36 g)  Nitrotech Isolate’i tercihen su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra, antrenmandan önce (30-45 dk) ve sabah kalkar kalkmaz tüketebilirsiniz.

 

1* REFERENCE:
1. Burke et al., 2001. International Journal of Sport Nutrition and
Exercise Metabolism.
11(3): 349-64

 

 

 

 

 

 

 

 

hemen-siparis-ver-logo

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın