VPX NO-Synthesize – NO-Shotgun

0
2088
NO-Synthesize - NO-Shotgun
NO-Synthesize – NO-Shotgun

VPX NO-Synthesize – NO-Shotgun

NO-Shotgun antrenman öncesi arttırılmış NOX ve anabolik etkiyi sunarken, VPX, NO-Synthesize’ı antrenman sonrası yenilenme süreci ve kas gelişimi için son derece kritik olan antrenman sonrası anabolik etkiyi sağlamak için üretmiştir.

VPX NO-Synthesize

Antrenman sonrası alınan NO-Synthesize, antrenman öncesi alınan NO-Shotgun ile sinerjik bir şekilde çalışır. NO-Synthesize’ın NO Shotgun’dan farkı “Red Line Enerji teknolojisini” içermemesidir. Synthesize herhangi bir enerji verici komplex içermediği için günün her hangi bir saatinde almak için ideal bir üründür, hatta yatmadan önce bile kullanılabilir. Ancak Synthesize’dan maksimum verim alabilmek için asıl önerilen kullanım şekli antrenman öncesi alınan Shotgun ile antrenman sonrası alınan Synthesize’ın kombine kullanılmasıdır.

Bu iki ürün son derece karmaşık ve özel formüllerle donatılmıştır bu yüzden benzer ürünlerden çok daha başarılı sonuçlar sunarlar. VPX laboratuvarlarından çıkan en başarılı antrenman öncesi-sonrası kombinasyonu şüphesiz Shotgun/Synthesize ikilisidir. Aşağıda bu ikilinin formülünü özel kılan, anabolik etki ve kaslarda gelişmeyi sağlayan bazı içerikleri bulabilirsiniz.

COPâ„¢ – Creatinol-O-Phosphate
Di Sodium Creatine PhosphateTetrahydrate
BPOV – Bis Picolinato Oxo Vanadium
Beta-Alanine Ethyl Ester HCI
PeptoProâ„¢ – Casein Protein Hydrolysates
GBB – Gamma-Butyrobetaine

NO-Synthesize - NO-Shotgun
NO-Synthesize – NO-Shotgun

Shotgun ve Synthesize’da bulunan, kas gelişimi ve nox etkisi için vazgeçilmez olan bu içerikler, aynı zamanda antrenmanlarda size damarlarınızdaki kan dolaşımının hızlandığı hissini, enerjinizin bir türlü tükenmemesini, yorulmadan en zor setlerin altından kalkmanızı sağlar. NO-Shotgun ve NO-Synthesize ile antrenman yaptığınızda daha önce nasıl onlar olmadan antrenman yaptığınıza şaşıracaksınız.

NO-SHOTGUN

REDLINE & MELTDOWN’un enerji ve yağ yakımı formülünü içerir ve antrenmanlarınızı tahmin edemediğiniz bir seviyeye taşır.

NOX etkisi için GBB ve MTB (Magnesium Tanshinoate B) içerir.

İçeriğindeki BCAA’lar ve Proteinler ile maksimum kas proteini sentezi sağlar.

İçeriğindeki beta alanin sayesinde kreatinden daha fazla verim almanızı ve yağsız kas kütlesi gelişimi için maksimum verimde antrenman yapmanıza yardımcı olur.

Daha yoğun antrenman yapma olanağı, zihinsel olarak antrenmana daha hazır olmanızı ve daha iyi odaklanmanızı sağlar.

Daha kuru ve define kas gelişimi sağlar.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

 

Bir Cevap Yazın