Nutrex Muscle Infusion Black

2
1616

hemen-siparis-ver-logo

Nutrex Muscle Infusion Black

Nutrex Muscle Infusion Black
Nutrex Muscle Infusion Black

En etkili protein karışımını mı arıyorsunuz? Nutrex Muscle Infusion Black’i deneyin.

Muscle Infusion iddialı formülü ile içeriğinde 7 farklı protein çeşidini barındıran eşi benzeri olmayan çok işlevli bir protein tozudur. Aynı anda hem hızlı emilimli hem de yavaş emilimli olma özelliğine sahip olması onu diğer proteinlerden ayıran belirgin özelliğidir. Bu güçlü protein karışımı alındığında hızlı bir şekilde anabolik etki gösterir, sonrasında yavaş salınımlı protein içeriği devreye girerek uzun süre kaslarınızı besler. Alındıktan hemen sonra etkisini gösteren Muscle Infusion , saatler boyunca kaslarınız üzerinde çalışmaya, formülündeki kas gelişimini destekleyen amino asitlerle kaslarınız beslemeye devam eder.

Hem hızlı hem de uzun vadeli salınım özelliğinin yanı sıra Muscle Infusion Black BCAA ve glutamine açısından da zengindir. Ayrıca vücudunuzun kas gelişimi için yüklü miktarda ihtiyaç duyduğu proteinin vücudunuz tarafından kullanımını destekleyen çeşitli enzimler içerir. Muscle Infusion’un her bir porsiyonu sağlığınız ve gelişiminiz için çok önemli olan vitamin ve mineralleri de sağlar. Kas gelişimi için ideal yağ ve karbonhidrat oranına sahip olan Muscle Infusion Black, tüm bu özelliklerine bakıldığında gerçek anlamda gelişiminiz için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu herşey ile dolu bir protein tozudur.

Protein kasların temel yapı taşıdır. Kaslarınızın büyümesi ve gelişmesi için ise doğru proteine ihtiyacınız vardır. Bu yüzden aşağıdaki özellikleriyle üstünlüğünü kanıtlamış doğru proteini alın.

  • hızlı emilimden yavaş emilime  7 – fazlı protein karışımı
  • İdeal yağ ve karbonhidrat oranları
  • Protein ve laktozun sindirim (emilimini) destekleyen enzimler
  • Sağlığınız ve kas gelişiminiz için gerekli vitamin ve mineraller
  • Maltodekstrin, fruktoz ve gereksiz yağlar gibi yararı olmayan içerikleri bulundurmaz.
  • Bir kaşık yardımı ile kolay bir şekilde karıştırılık ve sindirimi kolaydır.
  • Son derece lezzetlidir ve aspartam içermez.

Nutrex Muscle Infusion Black’in içeriği nedir?

7 farklı protein karışımından oluşur. ( Ultra-Filtre edilmiş Whey Konsantre, Micro-Filtre edilmiş Whey Izole, Instantize & Hidrolize Whey proteini, Instantize Yumurta Proteini (egg albumin), Instantize Micella Alfa & Beta kazeinleri ve kazeinatları, Instantize süt proteini izolatı, Instantize kalsiyum kazeinat)
 Ayrıca yüksek oranda BCAA ve antrenman sonrası yenilenme sürecini destekleyecek glutamine içerir.

Muscle Infusion Black’i Nasıl Kullanırım?

1 ölçek ürünü 250-30 ml su ile karıştırarak tüketiniz. İhtiyacınıza göre günlük 1-2 servis alabilirsiniz. Nutrex Muscle Infusion içeriğindeki whey proteinlerden dolayı antrenman öncesi ve sonrası için uygundur; kompleks  whey, casein, yumurta proteini içeriğinden dolayı ise gece yatmadan önce de dahil olmak üzere günün her saati alınabilir.

Muscle Infusion Bana ne Kadar Süre Gider?

Muscle Infusion Türkiye’de 2268 gramlık boyutu ile satılmaktadır. Bir porsiyonu 38 gram olduğu için yaklaşık 60 servis içerir.

Muscle Infusion’un hangi aromaları mevcuttur?

Muscle Infusion Black Türkiye’de Chocolate Monster ( Çikolata) aroması ile satılmaktadır.


Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

2 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın