Oh Yeah Protein Shake, Ultra Lezzet!

0
1405

 Oh Yeah Protein ShakeOh Yeah Protein Shake nedir?

Kolay taşınabilir ve her zaman tüketime hazır üstün kaliteli Protein içeceği ile günün her saati protein ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Oh Yeah RTD Protein içeceğinin doğal ve lezzetli tadı diafiltrasyon uygulanarak saflaştırılmış süt ile hazırlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Üstelik bu kadar lezzetli olmasına rağmen yüksek miktarda şeker, koruyucu madde veya yağ içermemektedir! Ayrıca laktoz içermez.

 Oh Yeah Protein Shake’in iki farklı boyutu ile ne kadar protein, kalori, yağ ve karbonhidrat alacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. 414 ml’lik alternatifi 220 kaloridir ve 32 gram protein içerir. İçeriğinde 7 gram karbonhidrat, yalnızca 3 gram şeker ve 9 gram yağ bulunmaktadır.

oh yeah Oh Yeah 237 ml içeriğinde ise 130 kalori ve 18 gram protein bulunmaktadır. Yalnızca 5 gram yağ,  4 gram karbonhidrat ve 2 gram şeker içerir.

 Protein çeşidi olarak içeriğinde konsantre süt proteini, konsantre whey ( peynir altı suyu) proteini ve kalsiyum kazeinat bulunmaktadır. Gün içerisinde yanınızda taşıması ve tüketmesi kolay olan, hazırlamakla uğraşmak ve vakit kaybetmek zorunda olmadığınız Oh Yeah içecekler ile protein alımınızı kolayca arttırabilir ve kas gelişiminizi destekleyebilirsiniz. İçeriğindeki Whey Proteini sayesinde antrenman öncesi ve sonrası kullanıma da uygundur.

 Oh Yeah Protein Shake’i içtikten sonra  muhteşem aromasını görecek ve isminin neden “Oh Yeah!” olduğunu anlayacaksınız!

 Oh Yeah Protein Shake Kullanımı:

İçmeden önce iyice çalkalayınız. Şişeyi açtıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 48 saat içerisinde tüketiniz.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın