Parçalı Görünüm

0
1942

 Parçalı yani keskin hatlı bir görünüme ulaşmak zor bir dönemdir. Çünkü, düşük kalori alımı, uzun kardiyo çalışmaları gerektirir ve antrenmanlar için daha az enerjiniz vardır. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken yağ kaybı yaşarken kaslarınızdan da kayıp yaşamamanızdır. Multipower, diyet zamanında sporcuların karşılaştığı problemleri iyi bilmekte ve ürün guruplarını yoğun antrenman süreçlerine uygun formüle etmektedir. En sert diyet zamanınızda dahi Multipower ürünleri kaslarınızın korunmasında yardımcı olmaktadır.

Parçalı Görünüm için supplementler

 Pure Whey Isolate 100: Düşük yağlı olması, yüksek kaliteli protein içeriği, az miktarda karbonhidrat içermesi ve içeriğindeki bioefektif peptidlerle beraber, düşük kalorili olmasına rağmen kaslarınızı ve bağışıklık sisteminizi en iyi şekilde destekler.

43145_00_d

Noxtreme: Antrenman süreci için özel hazırlanmış formülü optimum kuvvet seviyesini, enerjiyi ve dayanıklılığı garanti eder, antrenman sonrası için toparlanma ve geri kazanım sürecinin uyarılmasında etkili olur.

noxtreme

BCAA: En güçlü anabolik amino asitler kasların korunmasında baş rolü oynarlar ve yeni kas protein sentezlenmesinde görev alırlar.

Multipower-Professional-BCAA-Powder_pr243_1

Glutamine: Vücut için enerji ihtiyacında da kullanılabilen kas koruyucu özel amino asit glutamine diyet döneminde son derece önemlidir.

glutamine

 Whey Amino 3400: Saf whey izolesi olan Whey Amino 3400, yağsız  kas gelişiminizde ve anabolik süreçte en etkili rolü oynar.

3400

hemen-siparis-ver-logo

Bir Cevap Yazın