Sporcu Besinlerinde QR Kodu Yalnızca SPORSONIK’te !

0
1275

Artık ürünlerin kullanımını öğrenmek için forumlarda dolaşmaya, spor salonunda hocaların peşinden koşmaya, arkadaş tavsiyelerine, telefonla bilgi alabileceğiniz bir adres aramaya gerek yok. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzla ürünün üzerindeki QR kodunu okutmak ve doğruca ürün hakkında bilgi, detaylı kullanım önerisi ve içeriklerinin yer aldığı alanında uzman SPORSONIK ekibi tarafından hazırlanmış sayfaya gitmek. Üstelik elinizdeki ürünü kombine edebileceğiniz ürün önerilerimize de yine bu adresten ulaşabilir, elinizdeki ürünü en uygun ve doğru ürünlerle kombine edebilirsiniz.

QR Kodu uygulaması Türkiye’de Yalnızca SPORSONIK’te !

pure creatin qr

Nasıl Çalışıyor?

Çok kolay ! Yapmanız gereken yalnızca ürününüzü SPORSONIK Sporcu Besinleri mağazası veya internet sitesinden temin etmek ve ürünün ambalajı üzerinde bulunan QR Kodu’nu akıllı telefonunuzla okutmak. Böylece ürün ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi bulabileceğiniz bir sayfa anında karşınızda olacak. bcaa12000qr

Eğer telefonunuzda Qr kodu uygulaması yoksa aşağıdaki uygulamalardan birini telefonunuza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

iphone için

blackberry için

nokia için

 

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın