Sıfır Kalori Yiyecekler

0
18223

sıfır kalori yiyecekler

—–

Walden Farms Çikolata Sosu ve Çikolata Şurubu

Walden Farms Çikolata Sosu ve Çikolata Şurubu sıfır kalori olup, diyetinizi bozmadan kullanabileceğiniz bir üründür. Sıfır karbonhidrat, sıfır şeker ve sıfır yağ içerir. Sıradan çikolata sosları ve şurupları yerine Walden Farms’ın Çikolata sosu veya şurubunu protein shakelerinize, kahvelerinize, dondurmalarınıza ve süte karıştırarak hergün tükettiğiniz kalori miktarını ciddi ölçüde azaltabilirsiniz.

Fit bir vücuda sahip olmanın yolu spor salonundan geçtiği kadar mutfaktan da geçiyor. Tek başına antrenman yapmak yeterli olmadığı için aldığınız her kalorinin hesaba katılması gerekiyor. Şeker ve diğer basit karbonhidratlar, trans ve satüre yağlar ise kesinlikle istenmeyen kalorilerin başında geliyor.

Her ne kadar uzmanlar, diyetisyenler ve antrenörler sizi her daim tatlıdan ve şekerden uzak durmak konusunda uyarsa da bunu günlerce haftalarca, aylarca hatta yıllarca uygulamak son derece zordur ve tamamen tatlıdan uzak durmanın pek gerçekçi bir hedef olmadığını söyleyebiliriz.

Walden Farms ’ın güzel tarafı da işte budur! Şekerden, karbonhidrattan, yağlardan ve kalorilerden uzak durmak ve yine de tatlıdan uzak kalmamak artık mümkün.

Walden Farms ürünleri hiçbir diyet programı ile birebir bağlantılı olmasa da düşük karbonhidratlı, düşük yağlı, glutensiz diyetlere uygundur ve diyabet hastaları tarafından tüketilebilir. Walden Farms’ın kalorisiz çikolata sosu ve çikolata şurubuna tüm öğünlerinizde yer verebilirsiniz.

Walden Farms ürünleri domuz ve domuzdan elde edilen içerikler bulundurmaz.

 Daha fazla bilgi için www.waldenfarmsturkiye.com

 

0 kalori gıdalar nelerdir?

Sıfır kalori içeren veya negatif kalorili yani içerdiğinden daha fazla kalori yakımına neden olan gıdalardır.

Kalori nedir?

Kalori 1824’te Nicolas Clement tarafından bulunmuş ısı birimidir. Kalori suyun sıcaklığını 1 derece arttırmak için gerekli olan enerji miktarıdır.

Günlük önerilen kalori miktarı:

Erkek 2500 kalori

Kadın 2000 kalori

3500 kalori = 1 lb vücut yağı

Günlük kalori alımınızı yalnızca 100 kalori kadar azaltmak size neler sağlayabilir?

Tip 2 diyabete yakalanma riskinizi azaltır.

Kalp hastalığı geçirme riskinizi azaltır.

Eklem ve kıkırdak sağlığınız üzerinde yararlıdır ve eklem ağrılarını azaltır.

——-

sıfır kalori yiyecekler:

elma kayısı kuşkonmaz patlıcan pancar böğürtlen yaban mersini brokoli balkabağı lahana havuç karnabahar kereviz acı biber kızılcık tere salatalık hindiba sarımsak greyfurt taze fasülye yeşil çay kavun limon marul limon (lime) mango mantar soğan papaya şeftali ananas turp ahududu ıspanak çilek mandalina domates şalgam karpuz kabak

storesonik bana ozel banner

Bir Cevap Yazın