Ultimate Nutrition -Arginine Ornithine Lysine

0
3144

Ultimate AOLVücudun Doğal Hormon Salınımını Destekleyici Amino Asitler: Ultimate AOL

 Büyüme Hormonu (GH) salınımı yalnızca yaşı ilerlemiş olan ve vücudun doğal yollardan GH üretimi azalmış kişiler için faydalı değildir. Büyüme hormonu her yaş grubundan insanlar için gereklidir, ancak özellikle düzenli spor yapanlar için daha da önemlidir. Büyüme hormonunun vücutta doğal yollardan daha fazla salınımının gerçekleşmesi sağlık üzerinde birçok olumlu etkiye sahip olduğu gibi yaşlanma sürecini de yavaşlatır.

 ULTIMATE-ARGININE-ORNITHINE-LYSINE-750MG-99-KAP__60765052_0

Büyüme Hormonu

Büyüme hormonunun sağlığımız ve kas gelişimi üzerindeki önemi kesinlikle küçümsenemez. Vücutta belli bir miktar büyüme hormonu üretilir. Spor ve egzersiz yapmak ta büyüme hormonu salınımını destekleyen en önemli faktörlerden birisidir. Ultimate Nutrition AOL de  vücutta doğal yollardan büyüme hormonu üretimini ve salınımını destekleyen 3 önemli amino asitten (Arginine Ornithine Lysine) oluşur.

 AOLBu sebeple AOL (Ultimate Arginine Ornithine Lysine) genel sağlığınız ve kas gelişiminiz için her yaşta kullanılabilecek ve belirgin farklar yaratabilecek bir supplementtir.

 Ultimate AOL (Ultimate Arginine Ornithine Lysine)’in bir servisinde (3 kapsül) 750 mg L-arjinin, 750 mg L-Ornithine, 750 mg L-Lysine bulunmaktadır. Bir kutusu 33 servis içerir.

 Ultimate AOL’in önerilen kullanımı günlük olarak tercihen gece yatmadan önce 3 kapsül alınması şeklindedir. Büyüme hormonu vücutta en çok gece uyku esnasında salgılanır.

storesonik bana ozel banner

Bir Cevap Yazın