Ultimate Nutrition – Iso Cool

0
1718

Ultimate Nutrition – Iso Cool

Ultimate Nutrition Iso Cool
Ultimate Nutrition Iso Cool

Her bir 26 gramlık servisinde 23 gram izole whey proteini sağlayan Ultimate Iso Cool’un benzer protein tozlarına göre üstün olduğu bir çok özelliği vardır.

Öncelikle Iso Cool ®’un bir ölçeği yalnızca 90 kaloridir, 0 gram yağ, 0 gram karbonhidrat ve 0 gram şeker içerir. Bu durum kas gelişimi elde etmek isterken yağlanmaktan kaçınan ve beslenmesine son derece dikkat eden profesyonel sporcular için son derece önemlidir. Günde 3 servise kadar protein tüketen birisi için alınan her bir gram gereksiz yağ ve şeker yalnızca zarardır.

 Aynı zamanda çok fazla hacimlenmek istemeyen ancak daha fit bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar tarafından da tercih edilebilecek en iyi ürünlerden birisidir.

Ultimate-Iso-Cool-Peachy-Peach-907gr__65114773_0

Ultimate Nutrition Iso Cool ® son derece yeni ve gelişmiş bir teknoloji olan ColdPure® ultrafiltrasyon ile üretilmiştir.  Coldpure ultrafiltrasyon ile whey proteini izole hale getirilir, bu süreç soğuk ortamda gerçekleştirildiği için whey proteini son derece yüksek bioaktif formda olur. Coldpure ultrafiltrasyon ile yüksek bioaktif, doğallığı bozulmamış  ve temel gerekli amino asitleri ve çift zincirli amino asitleri (BCAA’ları) içeren whey proteini elde edilir. Iso Cool Whey Izole, beta laktoglobulin, alfa laktalbümin, glycomacropeptide, immünglobulin, serum albümin, proteoz pepton ve doğal olarak bulunan laktoferrin ve laktoperoksidaz içerir.

 Ürünün bir servisinde 2619 mg Leucine, 1981 mg Isoleucine ve 1447 mg Valine bulunmaktadır, yani yalnızca bir servis Iso Cool ile 6047 mg BCAA almış olursunuz. Ultimate Iso Cool’un bir servisinde tam 11.846 mg temel gerekli amino asit ve toplamda 23.000 mg amino asit bulunmaktadır.

 Ultimate Iso Cool içimi son derece kolay ve lezzetli olan şeftali aroması ile satışa sunulmuştur.

Ultimate Iso Cool Kullanımı

 1 ölçek Ultimate Iso Cool’u (23 g)  200 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Ultimate Iso Cool son derece kolay karışır,  blender, shaker veya bir bardakta kaşık yardımı ile karıştırarak da hazırlayabilirsiniz. Ürünün en önemli kullanım zamanları antrenman öncesi ve sonrasıdır. Eğer protein alımınızı daha da arttırmak isterseniz sabah kalkar kalkmaz bir ölçek Iso Cool tüketebilirsiniz.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın