Universal Arbuterol

0
3920

 

Universal ArbuterolArbuterol_60tabs_product

Universal Arbuterol içeriğiUniversal-Nutrition-arbuterol-supplement-facts

ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • Vücudunuzda bulunan fazla suyu atmanızı sağlar
  • Vücut hatlarını belirginleştirmek için ilk akla gelen vücut yağlarından kurtulmaktır.Yağları atınca istediğiniz görüntüye kavuşacağınızı mı düşünüyorsunuz?Hayır!KEskin hatlar cilt altındaki su miktarı ile ilişkili.Fazla su kasları belirsizleştirir ve yumuşak bir görünüm verir.Arbuterol dokuz özel içerik maddesinden oluşmuş,”profesyonel-doz”da bir su atıcıdır.Cilt altında biriken fazla suyun alımında etkin rol oynar.Reçetesiz alabileceğiniz en etkin su atıcıdır.İdeal sonuçlar için size uygun olan bir yağ yakıcı ile birliklte kullanınız.
KİMLER KULLANABİLİR?
  • Kilo vermek isteyen, yağ yakımını arttırmak isteyenler
KULLANIM ÖNERİLERİ
  • Günde 1 servis (3 tablet) boş mideye alınız. Profesyonel sporcular için kullanım dozu günde 2-3 servise (6-9 tablete) çıkarılabilir. Günde 9 tabletten fazla almayınız.
SUPPLEMENT ÖNERİLERİ
  • L-carnitine
  • CLA
  • İzole protein tozu (tercihen 0 karb, 0 yağ)
STORESONIK.COM’DAN SİPARİŞ İÇİN

hemen-siparis-ver-logo
Vücut hatlarını belirginleştirmek için ilk akla gelen vücut yağlarından kurtulmaktır.Yağları atınca istediğiniz görüntüye kavuşacağınızı mı düşünüyorsunuz?Hayır!KEskin hatlar cilt altındaki su miktarı ile ilişkili.Fazla su kasları belirsizleştirir ve yumuşak bir görünüm verir.Arbuterol dokuz özel içerik maddesinden oluşmuş,”profesyonel-doz”da bir su atıcıdır.Cilt altında biriken fazla suyun alımında etkin rol oynar.Reçetesiz alabileceğiniz en etkin su atıcıdır.İdeal sonuçlar için size uygun olan bir yağ yakıcı ile birliklte kullanınız.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın