Universal Atomic 7

0
3666

Universal Atomic 7 nedir?

Atomic 7, BCAA içeren güçlü bir antrenman sonrası yenilenme sürecini destekleyici supplementtir. Muhteşem aroması ve kolay emilimli anabolik içeriği ile antrenman öncesi, sonrası ve süresince veya sporcunun ihtiyaç duyduğu herhangi bir zamanda tüketilebilir.

Universal Nutrition  Atomic 7‘yi BCAA olarak en iyisini hedefleyerek üretmiştir. BCAA’lar tek başına etkili amino asitler olsa da daha gelişmiş, daha etkili ve daha güçlü bir formül için daha da fazlasına ihtiyaç vardır.

 Vücut geliştirmeciler ve performans sporcuları da dahil branşı ne olursa olsun bir sporcu için başarı uzun vadede aynı yüksek performansı ve antrenman seviyesini koruyarak elde edilebilir. Bir vücut geliştirme sporcusu vücudunda gözle görülür bir değişikliği bir kaç günde elde edemeyeceğini, bu değişimin ancak spor salonunda her biri diğerinden daha yoğun ve ağır antrenmanlarla mümkün olabileceğini bilir. Universal Atomic 7 ile hedeflenen, bu zorlu ve uzun süreçte sporcuların ve vücutlarının ihtiyaç duyduğu yenilenme ve onarımı sağlamak, performanslarının düşmesini engellemek, ve kas gelişimini üst düzeyde tutmaktır.

 Atomic 7 içeriğinde bilimsel olarak yararları kanıtlanmış 2:1:1 oranında BCAA’ler, performansı üst düzeyde tutan citrulline malate, l-glutamine ve l-taurine bulundurur. Bu güçlü ergojenikler sadece performansı değil antrenman sonrası yenilenmeyi de üst düzeyde tutar. Citrulline malate tek başına arjininden çok daha etkilidir. Citrulline damar genişlemesi sağlayarak amino asitlerin kaslara daha hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur, kaslara ulaşan oksijen miktarını arttırır ve güç artışı sağlar. Citrulline malate ayrıca laktik asit üretimini azaltır, böylece antrenman yorgunluğunu azaltır ve süreklilik sağlar.

 Atomic 7‘nin formülü ayrıca l-glutamine ile güçlendirilmiştir. Glutamine vücutta ve kaslarda en bol miktarda bulunan amino asittir. Ağır ve düzenli egzersiz vücudun glutamine  depolarının hızlı bir şekilde tüketilmesine sebep olur, ayrıca glutamine antrenman sonrasında kasların yenilenmesi ve gelişimini büyük ölçüde destekler. Bu sebepler glutamini sporcular tarafından tüketilmesi gerekli bir amino asit haline getirir, antrenmanlarda süreklilik için glutamine olmazsa olmazlardandır.

 Atomic 7 ayrıca glutamine’den sonra kaslarda en bol miktarda bulunan ikinci önemli amino asit olan l-taurine içerir. Taurine, kas hücrelerinin daha fazla su tutarak genişlemelerini sağlar, böylece vücutta protein sentezi de artmış olur.

 Antrenmanlarınızda süreklilik ve kas gelişimi için gerekli olan tüm bu içerikleri tek bir ürün içerisinde bulabilirsiniz. Universal Atomic 7 gelişmiş formülü ile sıradan bir BCAA ürününden çok daha fazlasını yapacaktır.

Universal Atomic 7 Kullanım Önerisi: 

 1 ölçek Atomic 7’yi sevdiğiniz bir soğuk içecekle veya su ile karıştırınız. Hazırlarken önce içeceği veya suyu sonrasında toz ürünü eklemeye dikkat ediniz. En iyi sonuçlar için antrenman öncesi ve sonrasında alınız.

Bir Cevap Yazın