Walden Farms Ürünleri Türkiye’de !

2
3653

Fit bir vücuda sahip olmanın yolu spor salonundan geçtiği kadar mutfaktan da geçiyor. Tek başına antrenman yapmak yeterli olmadığı için aldığınız her kalorinin hesaba katılması gerekiyor. Şeker ve diğer basit karbonhidratlar, trans ve satüre yağlar ise kesinlikle istenmeyen kalorilerin başında geliyor.

Her ne kadar uzmanlar, diyetisyenler ve antrenörler sizi her daim tatlıdan ve şekerden uzak durmak konusunda uyarsa da bunu günlerce haftalarca, aylarca hatta yıllarca uygulamak son derece zordur ve tamamen tatlıdan uzak durmanın pek gerçekçi bir hedef olmadığını söyleyebiliriz.

Walden Farms ’ın güzel tarafı da işte budur! Şekerden, karbonhidrattan, yağlardan ve kalorilerden uzak durmak ve yine de tatlıdan uzak kalmamak artık mümkün.

Tüm Walden Farms ürünleri şeker, karbonhidrat, yağ, gluten içermez ve “0” kaloridir!

Walden-Farms-Banner

Walden Farms ve Diyet

Walden Farms ürünleri hiçbir diyet programı ile birebir bağlantılı olmasa da düşük karbonhidratlı, düşük yağlı, glutensiz diyetlere uygundur ve diyabet hastaları tarafından tüketilebilir. Walden Farms’ın kalorisiz çikolata sosu ve çikolata şurubuna tüm öğünlerinizde yer verebilirsiniz.

Walden Farms ürünleri domuz ve domuzdan elde edilen içerikler bulundurmaz.

 Walden Farms Ürünleri ve Çocuklar:

Obezite çocuklar arasında da gitgide yaygınlaşan ciddi bir sağlık sorunudur. Özellikle okulda tüketilen öğle yemeği ve ara öğünde çocuklar genellikle sağlıksız ve bol şekerli gıdalara yönelmektedirler.

Çocuklarınızın beslenmelerini ve tatlı istediklerinde tatlılarınızı Walden Farms Çikolata Sosu ve Çikolata Şurubu ile hazırlayabilir, günlük şeker, yağ ve kalori alımlarını ciddi ölçüde azaltabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinde binlerce ebeveyn çocuklarının beslenmesinde Walden Farms ürünlerine yer vermektedir.

Walden Farms Yetkili Türkiye Distribütörü:

Walden Farms Turkiye Genel Mümessili SPORSONIK – YIGIT NIZIPLI Florya Cad. 76/C Florya İstanbul 02125737032 tarafından ithal edilmiştir.

Walden Farms Çikolata Sosu:

images

Muhteşem lezzetli, krema kıvamında çikolatanın tadına Walden Farms Çikolata sosu ile varın ve yine de sağlıklı beslenin!

Yalnızca iki kaşığı 130 kcal gibi yüksek kalorili ve bol yağlı olan sıradan çikolata soslarının yerine gerçek çikolata ve kakao çekirdeklerinden yapılmış kalorisiz, yağsız, glutensiz, kabonhidratsız ve şekersiz Walden Farms çikolata sosunu deneyin. Meyveleri, smoothie’leri, dondurmaları ve tüm tatlı tariflerinizi süsleyebileceğiniz bu muhteşem çikolata lezzeti ile artık diyetinizi bozmadan sağlıklı bir şekilde tatlıların tadını çıkartabilirsiniz.

İçindekiler: Üç Kere Filtre Edilmiş Saf Su, Yağsız Kakao Tozu, Doğal Tatlandırıcılar, Selüloz Jel, Laktik Asit, Sukraloz, Tuz, Xanthan Sakızı, Potasyum Sorbat (tazeliğini koruması icin) Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. İmal, Son kullanma tarihi ve Parti seri nosu ürün üzerindedir.

BESIN DEGERLERİ: (1 porsiyon icin 30gr) Enerji değeri 0 kcal, Yağ (Doymuş ve trans) 0 gr, Kolesterol 0 gr, Karbonhidrat 0 gr, Şeker 0 gr, Lif 0 gr, Protein 0 gr, Sodyum 35 mg, Vitamin A %0, Vitamin C %0, Kalsiyum %0, Demir %0

Walden Farms Çikolata Şurubu:

Chocolate_syrup-main

Kalori hesabı yapmadan kendinizi Walden Farms Çikolata Şurubu ile şımartın!

Yapmanız gereken sadece yuksek kalori ve sekerli cikolata surubu yerine Sıfır Kalori Walden Farms Cikolata Surubu’nu eklemek. Birininci sınıf kakao cekirdeklerinden yapılmıs, gercek cikolata lezzeti… Üstelik kalori, yag, karbonhidrat, gluten ya da seker icermez! Walden Farms Cikolata Surubunu dondurmaya, protein shake’inize, süte karıstırabilir, ya da kendi zevkinize göre yeni tarifler üretebilirsiniz! Walden Farms kullanın, her defasında yuzlerce kaloriden kurtulun!

İçindekiler:

Üç kere filtre edilmiş saf su, Yağsız Kakao Tozu, karamel renklendirici, doğal tatlandırıcılar, sebze lifi, sukraloz, deniz tuzu, vanilya aroması, laktik asit, xanthan sakızı, Sodyum benzoat (tazeliğini korumak için)

Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. İmal, Son kullanma tarihi ve Parti seri nosu ürün üzerindedir.

BESIN DEGERLERİ: (1 porsiyon icin 32ml)
Enerji değeri 0 kcal, Yağ (Doymuş ve trans) 0 gr, Kolesterol 0 gr, Karbonhidrat 0 gr, Şeker 0 gr, Lif 0 gr, Protein 0 gr, Sodyum 35 mg, Vitamin A %0, Vitamin C %0, Kalsiyum %0, Demir %0

2 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın