Weider Amino 2200

0
2407

Sıradışı ve Özel Kas Yenileyici

Weider Amino 2200 Özellikleri:

Vücuttaki enerji oluşumu öncelik taşıdığından dolayı antremanlar süresince kasların protein sentezinin durması nedeni ile metabolizmanın amino asit ihtiyacı aşırı derecede artar. Böylece antremandan hemen sonra başlayan ve 2 saat boyunca devam eden kasların yenilenme sürecinde (recovery phase) kas sisteminin ihtiyacı olan amino asitler, Weider Araştırma Grubu tarafından yüksek teknoloji kullanılarak birinci sınıf peynir altı suyu proteinlerinden hidrolize edilen Weider Amino 2200 ile kas sistemine eksiksiz ve zamanında ulaşır (aşağıda verilen grafiğe bakınız).

%81 gibi oldukça yüksek Whey Proteini Hidrolizatı kullanılarak üretilen bu özel amino asit kombinasyonu, amino asitlerin kas sistemindeki kullanım oranını yükselterek kas dokularının daha çabuk yenilenmesini, kas kütlesinin gelişerek korunmasını ve definisyonunu sağlar, yani kas sisteminin zayıf kalması, güç üretememesi, aşırı antreman sendromuna maruz kalması ve adalelerin aşırı yıpranması gibi negatif etkileri engeller.

Sözkonusu bu etkilere sahip Weider Amino 2200, ‘’Temel Amino Asitler spektrumu’’ grafiği ile %40’ ın üzerinde temel amino asitlere sahip olduğu için çok kaliteli bir ürün olduğunu açıkça ifade etmektedir. Şöyleki; grafiğe diğer ürünleri dikkate alarak baktığımızda, protein kaynakları verilen ürünlerin temel amino asit değerlerinin %40’ ın altında olduğu kolayca görülmektedir. Bu değer o kadar önemlidir ki; amino asit görevini tam olarak yapar yada yapamaz… Sonuç bu kadar nettir.

Örneğin havansal bir protein kaynağından gelen, Hidroksiprolin amino asiti içeren ve biyolojik değeri maalesef sıfır olan Kallogen Protein Hidrolizatı ( Jelatin Hidrolizat) kullanılarak üretilen ürünün temel amino asit değerleri %40’ın altında olduğu için maalesef iyi bir amino asit kombinasyonu sözkonusu olamaz.

Sentetik proteinler ve amino asitler kullanılarak üretilen diğer ürünün temel amino asit değerlerinin ise %25 gibi olduğu görülmektedir. Bu düşük değerler ile kas sistemine fazla bir katkı sağlayamazlar çünkü metabolizma her zaman en iyi kaynağı tercih eder ve kullanır.

Weider Amino 2200
Weider Amino 2200 – Sıradışı ve Özel Kas Yenileyici%81 gibi yüksek Whey Proteini Hidrolizatı kullanılarak üretilmiş özel bir amino asit kombinasyonudur.

 

 

 

 

weider amino 2200

Maalesef amino asit dahi sayılamayacak, %15 ve altındaki temel amino asit değerlerine sahip olan diğer iki ürün ise çok zayıf hammadde kullanıldığı için zaten aminoasit olarak adlandırılamazlar. %47 gibi çok yüksek değerde temel amino asitleri bünyesinde bulunduran ve biyolojik değeri 100 olan Weider Amino 2200, hem fazla kas kütlesini garanti eder hemde kas proteini üretim seviye oranını artırarak adalelerin performans ve güç üretme kapasitesini yükseltir. Kalitesi ve üstün amino asit profilleri ile Weider Araştırma Grubu’ nun yeni ürettiği bu amino asit kaynağı ihtiyaçlarınıza eksiksiz ve fazlası ile cevap verecektir.

Sonuç: Beklentilerinizin çok üstünde kas gelişimi ve keskin bir definisyon avantajı ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşın.

weider amino 2200

Weider Amino 2200

Weider Amino 2200 nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır
Weider Amino 2200 nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın