Weider Amino Drink Powder

0
1725

Anabolik Özelliğe Sahip Süper Kas Yenileyici

weider amino drink powder
Amino asitler için tıklayın.

Weider Amino Drink Powder özellikleri

Weider Araştırma ve Geliştirme Grubu’ nun yeni geliştirdiği Weider Amino Drink Powder isimli ürünümüz, yüksek kalite- de 85,2 gr /100 gr oranında vücudun üretemediği ve mutlaka dışarıdan alması gereken temel amino asitlerce zengin peynir altı suyu protein hidrolizatı ve ayrıca 5 gr /100 gr oranında ser- best formda amino asitler içerir.

Metabolizma içinde her hücre belirli proteinleri sentezleme yeteneğine sahiptir ve sentez için amino asitlerin, özellikle de temel amino asitlerin dışarıdan hazır alınması gerekmektedir. Temel amino asitlerin yeteri kadar vücuda alınamaması kas sis- temindeki protein sentezinin yavaşlamasına yol açar, yani kas kaybına hatta antrenmanlarda ki yüklenmelerde kas liflerinin kopmasına kadar neden olabilir. %45’ lik temel amino asit ora- nına sahip Weider Amino Drink Powder, adalelerin korunması ve gelişmesine engel teşkil eden bu önemli sorunu ortadan kaldırarak kas sisteminin protein sentezinin tamamlanmasına ve adalelerin eksiksiz beslenmesine katkıda bulunur.

Bu özel formülü ile 19.500 mg amino asit / 1 porsiyon (25 gr ürün) kapasitesi ile antrenman sırasında adalelerin anabolik güç üretmesine ve sonrasında kas liflerinin yenilenme sürecini kısaltarak büyümesine de yardımcı olur.

Weider Amino Drink Powder, 99 biyolojik değere sahip üre- tilmiştir ki bu sayede komple spektrumlu amino asit kombinas- yonu içerir böylece kas sisteminin amino asit seviyesini den- geler. Bu avantajı ile adalelerin yıkıma uğramasına engel olur.

Weider Amino Drink Powder
Weider Amino Drink Powder

Ürünümüz, 2.1.1. optimum BCAA (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine) oranı ile hem L-Leucine’ i daha fazla içererek vücudun en önemli anabolik hormonu olan insülin hormonunun pankreas organında üretimini başlatır ve böylece amino asitlerin kas hücrelerine çok daha kısa zamanda taşınmasını sağlar, hem de 2.1.1 oranı emilim sürecini kısaltarak kas sistemine çok daha kısa zamanda ulaşmasını sağlar.

Weider Amino Drink Powder
Weider Amino Drink Powder Kullanımı

Türkiye pazarında satışa sunulan diğer muadil ürünlere göre daha az yağ ve karbonhidrat içeren Weider Amino Drink Powder, özellikle yağsız kas gelişimi için üretilmiş yeni bir üründür.

Ürünümüzün diğer bir özelliğinden bahsetmek gerekirse; formülüne ilave edilen 4000 mg L-Glutamine / 1 porsiyon (25 gr) gibi oldukça yüksek bir değer ile kas hücrelerinin hacmini artırır dahası katabolik kortizon etkisini azaltır. ‘’Aşırı Antrenman Sendromu’’ olarak adlandırılan durumda, vücut geliştiriciler ağır, yoğun ve sert antrenman aralarında kendilerini yeteri kadar toparlayamaz ve maalesef yenileyemezler. Direkt olarak azalmış L-Glutamine seviyesi ile ilgili olan bu istenmeyen sonuç, L-Glutamine’ nin dışarıdan alınması ile geciktirilir veya engellenir. Ayrıca L-Glutamine’ nin beyindeki Gamma Amino Asidi (GABA) üretimine katkısı vardır bu sayede ileri seviye antrenman yapan kişilerin ruh haline pozitif etkisi ve vücudun sinir sistemini rahatlatma yönünde desteği söz konusudur. WEIDER Amino Drink Powder’ın benzer ürünler ile karşılaştırıldığında ortaya çıkan üstünlüğünü aşağıdaki grafikte açıkça görebilirsiniz.

Dünya markası WEIDER’ ın siz değerli kullanıcılarının hizmetine sunduğu bu yeni ürün, ileri seviye antrenmanlarda diğer amino asitlerimiz gibi antrenman öncesi kullanıldığında sizlere anabolik güç sağlar. Antrenman sonrası alındığında ise antrenmanlardan hemen sonra başlayan ve 2 saat süren kas sisteminin yenilenme sürecinde kas liflerinin yenilenmesini sağlar. Böylece kas kütlesinin büyümesi ve kas kalitesinin artarak kalıcı hale gelmesi kaçınılmaz olur.

Özellikle toz formuna üretilen Weider Amino Drink Powder, daha çabuk kana karışır ve adalelere 20 dakika gibi çok daha kısa sürede ulaşır. Diğer bir deyişle; aktivasyon süresinin 20 dakika olması, ürünün kas sisteminin ihtiyaçlarına çok daha kolay ve %99 emilerek eksiksiz cevap vermesi demektir.

Weider Amino Drink Powder
Weider Amino Drink Powder

Kas sisteminizin kaliteli ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli tüm özellikleri bünyesinde bulunduran Weider Amino Drink Powder ile antrenmanlarınızda başarılar dileriz.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın