Weider CLA

0
2024

Weider CLA  (Conjugated Linoleic Acid)

CLA’lar için tıklayın.

Vücuttaki yağı azaltan ve yağsız kas kütlesini arttıran doğal konjuge izomeri

 Pek çok insanın kilo kaybetmek için yaptığı düşük kalorili diyetler ve basit antremanlar kalıcı sonuç vermez. Çünkü, bu diyetler sırasında vücut sadece yağ değil, aynı zamanda yağsız kas dokusu da kaybeder.

Diyet ve spor bırakıldığında, kaybedilen kas dokusunun yerini oluşumu kaslardan daha kolay ve hızlı olan yağ dokusu doldurur. Yağ dokusu, eşit ağırlığındaki kas dokusundan yaklaşık iki kat daha fazla büyüklüğe sahip olduğu için vücut eski kilosuna geri döndüğünde eskisinden de şişman görünür. Sağlıklı kilo vermek ve iyi bir vücut şekline sahip olmak, vücuttaki yağsız kas dokusunun değil, ancak yağlı dokunun azalmasıyla mümkündür. Asıl amaç, nasıl olursa olsun kilo vermek değil, vücut şeklini iyileştirmek, yani yağ / kas oranını azaltmak olmalıdır. Vücudumuzdaki yağ hücreleri tarafından üretilen bir enzim vardır. Bu enzim yağların vücutta depolanmasına yardım eden Lipoprotein-lipaz enzimidir. WEIDER CLA bu enzimin aktivitesini yavaşlatır ve dolayısıyla vücutta depolanacak yağ miktarını azaltır. Lipoprotein lipaz enzimi (LPL) yağ hücreleri tarafından yapılır ve yağların hücrelerde depolanmasını sağlar.

Yani ne kadar fazla LPL yapılırsa o kadar fazla yağ depolanacak demektir. LPL aynı zamanda üreme hormonları, yani kadında estrojen erkekte ise testesteron tarafından kontrol edilir. Bundan dolayı cinsiyet farklılığına bağlı olarak da kilo alma eğilimleri farklı olur. Kadınlarda meme, kalça ve bacaklardaki hücreler LPL üretirken, erkekte ise karın ve bel bölgesi hücreleri LPL zenginidir. Yani WEIDER CLA kullanımı ile birlikte cinsiyet farkına bağlı olarak bölgesel kilo verme de mümkün olacaktır.

WEIDER CLA Lipoprotein-Lipaz enzimin çalışmasını büyük ölçüde engeller. Spor ve diyet yapan kişi kilo kaybettikçe kandaki LPL miktarı artar. Kilo kaybetme miktarı arttıkça LPL bu verişi önlemek için mücadele verir, bir mıknatıs gibi yağları çekerek hareket etmelerine izin vermemektedir. Sanki beden kaybettiği kiloları tekrar geri  istemektedir. Tekrar kilo almaya başlamadan önce CLA alımına başlarsanız bu enzimin işlevi azaltılacak ve yeniden hızla kilo alma problemi son bulacaktır. Sonuç olarak CLA , yağ depolarının ..zülerek kan dolaşımı yoluyla enerjide kullanılmasını sağlayan, vücudun kendisinin üretemediği sadece dışarıdan alınabilmesi gereken doğal bir asittir.

 WEIDER CLA’ nın sadece vücuttaki yağları azaltan bir yağ asidi değil, aynı zamanda dikkate değer bir şekilde anti-katabolik (kas yıkımının önlenmesi), anti-oksidant (yaşlanma etkilerinin ve serbet radikal hasarın azaltılması), bağışıklık sistemi güçlendiricisi ve kolesterol düşürücü etkileri olduğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca insülin duyarlılığını arttırarak yağ asitlerinin ve glikozun yağ dokusundan kas dokusuna geçişini arttırmakta ve yağ oranında azalma sağlamaktadır. Böylelikle antreman sırasında olağanüstü performans artışı sağlar.

Aşağıda verilen grafik, Weider CLA’ nın çok daha kaliteli hizmet verdiğini açıkça göstermektedir. Bu grafikten anlaşılması gereken diğer bir konu ise ; CLA için kullanılan hammaddenin kaynağının önemidir. Weider CLA en kaliteli hammaddeden üretilerek siz değerli kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Sonuç olarak diyebiliriz ki, çabuk kilo vermek, verilen kilolara tamamen veda etmek, sağlıklı ve şekilli bir vücuda sahip olabilmek ve antremanlarda ekstra enerji kazanmak WEIDER CLA ile artık çok daha kolay. Bu olağanüstü ürünün farkını hissedin…

– Weider Katalog’dan alıntıdır.-

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın