Weider Gold Whey

0
2089

Yeni ve Özel Formüllü Kas Geliştirici

Weider Gold Whey özellikleri:

Proteinler için tıklayın.

WEIDER Araştırma ve Geliştirme (AR+GE) Grubu, az karbonhidrat ve az yağ içeren bir whey protein ürünü için Avrupa pazarında gerçekleşen arz-talep dengesine cevap verebilmek amacı ile Weider Gold Whey isimli yeni bir protein üreterek siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktadır.

Weider Gold Whey, pahalı ve modern bir teknoloji olan ileri seviye filtreleme yöntemi uygulanarak üretilen ve biyolojik değeri 95 olan (aşağıda verilen grafiğe bakınız) yeni bir whey protein kaynağıdır. üretiminde uygulanan proses sayesinde %90 saf hale getirilmiştir, yani kuru maddede vücut tarafından üretilemeyen ve dışarıdan alınması zorunlu olan aynı zamanda kas liflerinin yenilenmesinde esas öneme sahip olan temel amino asitlerin oranı %45’dür. Dahası, vücudun en önemli anabolik hormonu olan insülin hormonun salgılanmasının başlatılabilmesinde, ayrıca büyüme hormonunun üretiminin artırılmasında, katabolik metabolizmin (kas dokularının yıkımının önlenmesi) %100 önlenmesinde ve antremanlarda en kaliteli anabolik etkinin elde edilmesinde tek alternatif olan BCAA oranı ise %23’dür. Bu yüksek oranlar sayesinde hem antreman öncesi kullanıldığında hemde antreman sonrası kullanıldığında kas sistemini daha kaliteli besler ve adalelerin gelişmesine daha fazla yardımcı olur.

Weider Gold Whey
Weider Gold Whey – Yeni ve Özel Formüllü Kas Geliştirici
Weider Gold Whey
Weider Gold Whey – Yeni ve Özel Formüllü Kas Geliştirici
Weider Gold Whey
Weider Gold Whey – Yeni ve Özel Formüllü Kas Geliştirici

Özellikle doğal yapısının bozulmamış olması ve az karbonhidrat + az yağ içeren bir whey proteini olarak üretilmesi, bünyesindeki peynir altı suyu proteini kısa zincirli peptitlerin yüksek miktarlarda mevcut olmasına dolayısıyla metabolizma tarafından çok kısa sürede ve kolay şekilde emilebilmesine, çabuk sentezlenerek ve hemen kaslara kanalize olabilmesine olanak sağlar. Yani sonuç olarak vücutta kullanılabilirlik oranı oldukça yüksektir.

Daha kaliteli whey proteini hammaddeleri kullanıldığı için içeriğindeki Glutamik Asit oranı da yüksektir. Bu nedenle vücuttaki enerji oluşumunu ivmelendirmesi ve büyüme hormonunun salgılanma oranını artırması kas sistemine sunduğu diğer avantajlardandır.

Weider Gold Whey
Weider Gold Whey

Kalitesini garanti eden diğer bir özelliği ise %90’ lık protein fraksiyon oranına sahip olmasıdır (aşağıda verilen ‘’ protein fraksiyonları şeması ‘’ na bakınız). %90’ lık bu oran, Weider Gold Whey in sizlere sunduğu Weider farkını bir kez daha kanıtlamaktadır.

Weider Gold Whey Özel formülü “ şemasına baktığımızda ise Weider Gold Whey‘ e ait bilimsel formülün % oranlarını açıkça görmekteyiz. Bu kombinasyon ile formüle edilerek hizmetinize sunulan ürünümüz, kas sisteminin gelişmesinde ve yapılaşmasında oldukça etkili bir üründür. Aynı zamanda, immune sistemini (bağışıklık sistemini) koruyarak daha canlı ve aktif kalmanızı sağlar.. Çok da lezzetli bir tada sahip Weider Gold Whey, üstün özellikleri ile Weider garantisi altında beklentilerinize eksiksiz cevap verebilecek yapısı bozulmamış doğal bir protein kaynağıdır.

Weider Gold Whey
Weider Gold Whey – Yeni ve Özel Formüllü Kas Geliştirici
Weider Gold Whey
Weider Gold Whey – Yeni ve Özel Formüllü Kas Geliştirici

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın