Weider L-Carnitine 1000

0
890

YAĞ YAKIMINI KOLAYLAŞTIRAN VE HIZLANDIRAN DOĞAL BİR AMİNO ASİT

Weider L-Carnitine 1000 özellikleri:

  • Weider L-Carnitine 1000
    Weider L-Carnitine 1000

    Maximum L-Carnitine oranı

  • Çok kolay ve çok hızlı yağ yakımı
  • 1000 mg doğal L-Carnitine / tablet
  • Daha çabuk, daha etkili ve mükemmel sonuç
Weider L-Carnitine 1000
Weider L-Carnitine 1000

 Aslında naturel bir amino asit olan L-Carnitine, içeriğinde bir amino grubu ve bir amino asite sahiptir. Metabolizma içindeki temel görevi, yağ taneciklerini kas hücresi zarından kolayca geçirerek yağın yandığı ve metabolik enerjiye dönüştüğü Mitokondri’ lere (hücre enerji santrali) taşımaktır. L-Carnitine’ nin metabolizma içindeki asıl rolü, yağın yanma oranını ayarlamaktır. L-Carnitine’ nin vücutta uzun süreli depolanması mümkün değildir. Bu nedenle düşük L-Carnitine miktarı yağın yanma oranını azaltır, aksine yüksek L-Carnitine miktarı ise yağın yanma oranını artırır. Almanya’ da yapılan araştırmalardan elde edilen bilimsel bulgular ile L-Carnitine’ nin, 30 dk.’ lik aerobik yüklenmelerden önce karbonhidrat- ların yanmasını önlediği ve fazla zorlanmadan kolayca yağ yakımına neden olduğu kanıtlanmıştır (aşağıda verilen grafiğe bakınız).

Dolayısıyla antreman süresince kullanılmayan karbonhidrat depoları yani glikojen rezervleri saklı kalır. Bu şekilde antremanlarda yağların yanması ile ortaya çıkan enerji açığı (1 gr yağ bazında 9 kcal) oldukça fazla olduğundan antreman süresince yorgunluk hissetmez, daha uzun süre antreman yapabilir ve çok daha fazla performans kazanabilirsiniz. Dahası antremanlardan sonra diğer bir sosyal aktivite ile konsantrasyonunuz bozulmadan güzel ve keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Bu kadar önemli avantajlar sağlayan ve 1000 mg L-Carnitine / tablet içerikli Weider L-Carnitine 1000, tablet formu:nda üretilerek 45 dk. gibi kısa sürede kana karışabilme özelliği kazanmıştır. Eğer yarışmacı iseniz kolay bir diyet, üstün bir definisyon ve mükemmel bir simetri kaçınılmazdır.

Weider L-Carnitine 1000
Weider L-Carnitine 1000
Weider L-Carnitine 1000
Weider L-Carnitine 1000

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın