Weider L-Carnitine Drink

0
1231

Yağ Yakımını Hızlandıran ve Kolaylaştıran Performans Arttırıcı

  •  Çabuk ve etkili sonuç
  • Kolay ve hızlı yağ yakımı
  • Yüksek L-Carnitine oranı
  • 1000 mg doğal L-Carnitine / şişe
Weider L-Carnitine Drink
Weider L-Carnitine Drink

 L-Carnitine bünyesinde bir amino asit ve bir amino grubu bulunduran doğal bir amino asittir. En çok bulunduğu gıda koyun etidir ve ismini de buradan almaktadır, Carnus Latince et demektir (Carnus = Et). L-Carnitine’ nin vücuttaki esas görevi yağın yanma oranını ayarlamaktır, bu görevini yağ asitlerini yağın yandığı ve metabolik enerjiye dönüştüğü vücudun enerji santralleri olan Mitokondri’ lere taşıyarak yapar.

L-Carnitine’ nin vücutta uzun süreli depolanması doğal olarak mümkün değildir ve vücut tarafından yeterli miktarlarda üretilemez. Bu nedenle düşük miktarda L-Carnitine alımı yağın yanma oranını azaltır, aksine yüksek miktarda L-Carnitine alımı ise yağın yanma oranını artırır.

Weider L-Carnitine Drink, 500 ml’ lik şişe içinde 1000 mg L-Carnitine oranı ile hem antremanlarda kaybedilen sıvının belli bir kısmını karşılamaktadır hemde yüksek L-Carnitine miktarı ile yakılacak yağ miktarını artırmaktadır. Aşağıda sunulan tablodaki verilerden elde edilen sonuçlar çok açıktır ki; kontrollü kalori alımı (diyet dönemi) ve L-Carnitine desteği ile antreman yapmadan bile kilo vermek mümkündür. Kontrollü kalori alımı ve disiplinli bir antreman programı uygulaması ile Weider L-Carnitine Drink kullanarak kilo vermek ise hem daha sağlıklı hem daha kolay ve çok daha hızlıdır.

Özellikle kullanmanızı tavsiye ettiğimiz ürünümüz, 1000 mg’lık L-Carnitine desteği ile antrenmanlarda 5 kcal/ gr’lık yağ moleküllerinden gelen fazla enerği kazanımı için önce yağların yanmasını sağlar ve böylece önemli glikojen depolarının korunmasına yardımcı olur. Bu sebepten dolayı L-Carnitine, dayanıklılık gerektiren antremanlarda kas yorgunluğunu geciktirir ve dolayısıyla fiziksel performansınızı doğal olarak artırır. Antreman sırasında kullanılmayan glikojen depoları sayesinde ise antreman sonrası kendinizi daha iyi hissedersiniz ve bir başka sosyal aktivite ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.

L-Carnitine’in Etki Oranı

Weider L-Carnitine Drink
Weider L-Carnitine Drink

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın