Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg

0
1902

Yağ Yakımını Hızlandıran Süper Bir Yağ Yakıcı

Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg özellikleri:

Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg
Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg

Daha çabuk ve daha etkili sonuç

1800 mg doğal L-Carnitine / ampul

Daha kolay ve daha hızlı yağ yakımı

Pazardaki en yüksek doğal L-Carnitine miktarı

Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg
Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg

Daha kolay + daha hızlı yağ yakımı elde etmek vede daha çabuk ve daha etkili sonuç almak için üretilen Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg, profesyonel sporcuların ve vücut geliştiricilerin en etkili yardımcılarından biridir. L-Carnitine’nin vücut tarafından yeterli miktarlarda üretilemez ve depolanamaz olması ayrıca yeterli miktarda L-Carnitine olmadan vücutta yağın yakımının mümkün olmaması bu doğal amino asitin mutlaka dışarıdan ek olarak alınmasını gerektirmektedir. Bu zorunluluk profesyonel sporculara ve vücut geliştiricilere birtakım ciddi avantajlar sağlar:

1 gr karbonhidrat yandığında 4 kcal enerji açığa çıkarır, 1 gr yağ yandığında ise tam 9 kcal enerji açığa çıkarır. Dolayısıyla profesyonel sporcular ve vücut geliştiriciler uzun süreli ve sert antremanlarda daha fazla performans elde etmek için her zaman fazla enerji açığa çıkaran kaynağı kullanmak isterler. Ama tam aksine vücut, potansiyel kaynağını mümkün olduğu kadar antremanlarda en sona saklar yani yağ yakmak o kadar kolay değildir… vücut geliştiriciler, diyet dönemlerinde doğal olarak daha kolay ve daha hızlı yağ yakmanın yollarını ararlar. L-Carnitine bu noktada onların en yakın dostudur .

30 dk.’ lik aerobik yüklenmelerden sonra uyarılan yağ yakım sisteminde yeterli miktarda L-Carnitine olmadan yağ moleküllerinin kana geçerek hücre zarını ve Mitokondri zarını geçmesi mümkün değildir, dolayısıyla istenilen oranlarda yağların yakılabilmesi söz konusu olamaz. Aksine yeterli miktarlarda L-Carnitine yağ parçacıklarını alır ve çok kolay ve çabuk bir şekilde hücre zarından geçirerek Mitokondri içine bırakır. Böylece daha kolay ve çok daha hızlı yağ yakımı sayesinde vücut geliştiriciler için daha keskin bir definisyon garantilenmiş olur.

Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg
Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg

L-Carnitine’ nin diğer bir ekstra avantajı ise; antremanlarda vücudun karbonhidratlardan önce yağları L-Carnitine sayesinde yakması, önemli glikojen rezervlerinin kullanılmadan saklı kalmasını sağlamasıdır. Antreman sonrası kullanıma hazır bulunan bu rezervler ile profesyonel sporcular kendilerini daha güvende ve daha zinde hissederler.

Sonuç: Weider L-Carnitine Liquid 1800 mg Ampoules ile çok daha kolay bir diyet ve kesin bir sonuç kaçınılmazdır…

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın