Weider Muscle Freak

0
1382

Hardcore No-Booster %100 Nitrik Oksit Sentezi ve Maksimum Büyüme

Weider Muscle Freak özellikleri:

%45 Whey Protein Isolate

Krea-Genic ile süper enerji patlaması

% 0 yağ ve düşük karbonhidrat değeri

%31 çok özel Free Form Amino Asit kombinasyonu

HardCore özelliği ile maksimum büyüme ve süper Pumping etkisi

Weider Araştırma ve Geliştirme Grubu, NOs (Nitrik Oksit sentezi) olarak adlandırılan ve dünya genelinde etkisi- nin herkes tarafından kabul edildiği ürünlerden sonra ki adım olan Absolute hardcore NO booster olarak isimlendirdiği NOs üzeri yeni bir ürünü Weider Muscle freak ismi ile hizmetinize sunmaktadır.

Weider Araştırma ve Geliştirme Grubu’ nun üzerinde uzun süredir çalıştığı ve sonunda inanılmaz bir formül ile geliştirmesini tamamladığı bu yeni ürün, %41,5 Whey Protein İzolesi ve %31 serbest formda çok özel amino asitler içermektedir. dahası formülüne ilave edilen Weider’ ın sahibi olduğu ve patentini aldığı olağanüstü bir bileşen olan Weider Krea-Genic (sayfa 134-135-136-137’ ye bakınız) ile bu ürünün özellikleri gerçekten rakipsiz ve benzersiz olarak kabul edilmektedir (aşağıda verilen şemaya bakınız).

10,000 mg / 100 gr gibi oldukça yüksek miktarda (%10) özel üretilmiş ve Weider Muscle freak ile kombine edilmiş L-Glutamine (sayfa 84-85’ e bakınız), antremanlar süresince kas sistemini yıkıcı kortizon etkilerinden koruduğu gibi iskelet ve kas sistemindeki %60’ lık doğal yoğunluğu ile aşırı antreman sendromunu %100 önler.

weider muscle freak
weider muscle freak

Weider Muscle freak, dünya pazarında bulunan NO kombinasyonlu ürünler gibi antremanlardan önce kullanılır, ama diğerleri gibi bünyesinde isomaltulose, ileri seviye sentezlenmiş mısır nişastası veya trehalose gibi özel karbonhidrat kaynaklarından herhangi birini bileşen olarak içermez ve dolayısıyla sizlere antremanlarda karbonhidrat kaynaklarını enerjiye dönüştürme şansı vermez. Onun yerine protein ve amino asitleri enerjiye dönüştürme şansı verir ve böylece gerçek anabolik etki ile tanışmanıza imkan sağlar. Bu şu demektir; formülünde bulunan serbest formdaki 10,400 mg / 100 gr gibi gerçekten çok yüksek miktardaki L-Arginine ile Arginine oksidasyonunu tetikleyen NOs enzimine etki eder (sayfa 90’ a bakınız) ve Nitrik Oksit üretimini ciddi oranda artırır böylece kan damarlarının 3 aşamalı olarak genişlemesine yardımcı olur (aşağıda verilen şemaya bakınız) ve bu aşamada çok daha fazla yağ yakımını da mümkün kılar.

Dünya pazarında satışa sunulan NO kombinasyonlu birçok ürünün vereceği maksimum etki, kan damarlarının 2. aşamaya kadar olan genişlemesini sağlamak ve artık yetersiz kalan 2. aşamaya bağlı olarak kas hücrelerine oksijen taşıma kapasitesini artırmaktır. Bazı markaların ilgili ürünleri için bu kabul edilebilir ama maalesef artık yeterli değildir.

3. aşamaya ulaşmayı sağlayan Weider Muscle freak ile ortaya çıkan bu ciddi ve önemli durum karşısında yapacağınız tek şey performansınızı kolayca ve akıllıca artırmanın keyfini sürmenizdir.

Çünkü fazla fazla genişleyen kan damarlarınızdan geçen ve kas sistemini besleyen besleyici peptitler ve formülünün içerdiği özellikle seçilmiş microbesleyici maddeler sayesinde kas lifleriniz kalınlaşacak ve böylece ürünümüz elde edilen kas kütlesinin çok daha kolay ve kalıcı hale gelmesini sağlayacaktır.

weider muscle freak
weider muscle freak

Aslında çok karmaşık olan NO üretimini ve vücut tarafından kullanım sürecini anlatmak yerine sonuç hakkında bilgi vermenin daha faydalı olacağını düşünerek aşağıda verilen Nitrik Oksit sentezi seviyesi şemasını açıklamayı tercih ediyoruz: 6600 mg L-Alanine / 100 gr gibi oldukça yüksek değerdeki bu özel amino asit sayesinde kan şekeri yükselir, kas dokularından karaciğere nitrogen transferi başlar ve ortaya olağanüstü bir anabolik etki çıkar. Bu sayede yağ yakımı da kolaylaşır.

weider muscle freak
weider muscle freak

5000 mg taurine /100 gr bileşeni ise hem amino asitleri hem de glikozu kas hücrelerine taşır ayrıca creatine ve glutamine gibi çok önemli bileşenleri de kas hücresi içinde yüksek miktarlarda depolamaya yardımcı olur. dolgun ve güçlü kasların elde edilmesi kaçınılmazdır.

4000 mg L-Lysine / 100 g içeren Weider Muscle freak özel formülü, çok özel bir amino asit olan L-Lysine ile antremanlardan hemen sonra başlayan ve 2 saat süren kasların yenilenme sürecini hızlandırır. L-Arginine ile aynı formül içinde kullanımı, vücudun kallogen üretimini artırmasına ve kemik hücrelerinin aktivitelerini geliştirmesine dolayısıyla kemik + kas dokuları ile deri, tendon, ve kıkırdak bağlantılarının gelişmesine ve kuvvetlenmesine ve dahası adalelerin büyümesine neden olur.

Son birkaç yıldır üzerinde çalışılan Weider Muscle freak ile ilgili bu kadar önemli özelliği anlatırken şu anda türkiye pazarında satışı yapılan muadil ürünler ile karşılaştırmak yerine ki aralarında mukayese edilemeyecek kadar Weider markasını üstün kılan farklar vardır… dolayısıyla bu karşılaştırmalar sizler için bir anlam taşımayacaktır.

Bu nedenle Weider Muscle freak isimli ürünümüzü yine muadil sayılabilecek diğer Weider ürünleri ile karşılaştırmayı çok uygun ve açıklayıcı buluyoruz. Aşağıda verilen Nitrik Oksit sentezi seviyesi şemasına dikkatlice bakıldığında son 6 yıldır türkiye pazarında bir numara satılan ve gerçekten satışını hiç bir firmanın muadil bir ürünle kısıtlayamadığı Weider Amino Liquid Mega forte’ u bile geride bırakan bu çok özel formülü siz değerli kullanıcıların hizmetine sunmaktan Weider ailesinin bir ferdi olarak gurur duyarız.

weider muscle freak
weider muscle freak

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın