Weider Premium Amino Liquid

0
2012

Anabolik Özelliğe Sahip Üstün Kas Geliştirici

weider premium amino liquid nedir ne işe yarar nasıl kullanılır?
Amino asit sipariş vermek için tıklayın.

Weider Premium Amino Liquid, Weider Araştırma ve Geliştirme Grubu (AR + Ge) tarafından 2010 yılında geliştirilen yeni bir formül ile üretilerek hazırlanmış sıvı+ampul formunda mükemmel bir amino asit kombinasyonudur.

Toplamda 10.700 mg amino asit içeren bu yeni ürünümüz, her ampulde serbest formda bulunan L-Arginine miktarının 1000 mg’ den 3000 mg’ ye ve aynı şekilde serbest formda bulunan L-Ornithine miktarının da 1000 mg’ den 3000 mg’ ye çıkarılarak daha fazla amaca yönelik kullanımlara hazır hale getirilmiştir. Kalan 4700 mg’ lik amino asit kaynağı ise %100 whey protein hydrolysate kullanılarak siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Weider Premium Amino Liquid, özellikle temel amino asitleri %50 gibi yüksek bir oranda içerecek kapasitede üretilmiştir bu avantajı ile antremanlardan hemen sonra başlayan ve 2 saat süren kas sisteminin yenilenme sürecini kısaltmakta ve kas proteini üretimini artırmaktadır. Bu sayede ürünümüz, proteinlerin sentezlenmesi sonucu açığa çıkan amino asitlerin parçalanmasının 2 saatten fazla sürmesi ve zamanında adalelerin yenilenmesini sağlayamaması gibi metabolizma için büyük risk taşıyan tehlikelerden kas sistemini uzak tutar ve daha fazla kas kütlesini garanti eder. Bu nedenle Weider Premium Amino Liquid, ağır ve şiddetli antrenmanlarda tüketilen amino asitlerin yerini doldurabilecek kapasite ve özellikte üretilmiştir.

Weider Premium Amino Liquid, komple spektrumlu bir amino asit kaynağı olarak üretildiğinden dolayı metabolizma tarafından en kolay kullanılabilen ve en fazla güç üretme özelliği kabul edilen ANABOLİK ETKİ’ ye sahip doğal bir üründür ve anabolik etki alanı özel formülü gereği oldukça fazladır (aşağıda verilen grafiğe bakınız). Bu nedenle kas sisteminin performanslı antremanlar çıkarması ve bir sonraki antremana eksiksiz hazır hale gelmesi kaçınılmazdır.

premium amino liquid
premium amino liquid
Weider Premium Amino Liquid
Weider Premium Amino Liquid
Weider Premium Amino Liquid
Weider Premium Amino Liquid

Weider Premium Amino Liquid Özellikleri:

Spesifik formülü aynı zamanda sıvı formda hazırlanarak metabolizma tarafından %100’ nün emilebilmesi ve 5 dk. gibi çok kısa sürede kas sistemine ulaşabilmesi amacına hizmet etmektedir yani içerdiği özel amino asitlerin aktivasyon başlangıcı sadece 5 dakikadır, (aşağıda verilen ‘’Amino Asitlerin Aktivasyon Başlangıcı Grafiği’’ ne bakınız). Bu özellik bir amino asitte olması gereken en önemli birinci özelliktir. Şöyleki; proteinler de içildikten sonra karaciğer tarafından parçalanarak kas sistemine ulaşırlar ve içerdiği amino asitlerle kas liflerini beslerler ama bu süreç proteinin kalitesine göre 30 dk. ile 90 dk. arasında değişir. Bu bir zaman problemidir yani emilim de gecikme, emilim oranında azalma veya proteinin içerdiği daha fazla yağ ve karbonhidratı alma tehlikesi olabilir. Bu risk orta seviyenin üstünde antreman yapan sporcular tarafından kesinlikle tercih edilmez nedeni ise kas sisteminin zamanında beslenmesinin (yapılan antremanın karşılığı olan performans artışı + kas liflerinin yenilenmesi + daha fazla büyüme hormonu salgılanması gibi) çok değerli avantajlarını elde etme espirisidir.

Weider Premium Amino Liquid, yoğun antrenmanlardan hemen sonra içildiğinde kas yenilenmesi ve gelişimi için vücudun ihtiyaçlarına fazlası ile cevap verebilen bu ürün olarak kas sisteminin madde alışverişini artırdığından dolayı yağ yakımını da hızlandırır.

Sonuç: Kas sisteminin eksiksiz yenilenmesi, yapılaşması ve iyi bir definisyon…

Weider Premium Amino Liquid
Weider Premium Amino Liquid

Bir Cevap Yazın