Weider Premium Whey Protein

0
2720

Weider Premium Whey Protein Özellikleri:

 

weider premium whey protein
Proteinler için tıklayın.Yüksek biyoaktif peptit oranı

Kısa sürede emilim ve süper etki

%90 protein fraksiyon kapasitesi

%89 whey proteini + 100 biyolojik değer

Özel Geliştirilmiş Profesyonel Kas Yapıcı

Weider Araştırma Grubu’ nun AR + GE çalışmalarının en son ürünlerinden biri olan yeni Weider Premium Whey Protein , %90’ lık protein fraksiyon oranı ile eşsiz ve benzersiz doğal bir peynir altı suyu protein kaynağı olarak üretilmiştir (aşağıda verilen Protein Fraksiyonları Şeması’ na bakınız).
En modern protein işleme ve saflaştırma yöntemlerinden olan düşük sıcaklık (low temparature) ve düşük basınç (low pressure) altında üretimi yapılarak doğal yapısı hiç bozulmadan elde edilen bu yeni ürünümüz, esasında bilimsel bir formül olarak hizmetinize sunulmaktadır.
İki yıl gibi uzun bir süre AR + GE çalışmaları sonucunda, antremanlarda kas sisteminin ihtiyacı olan güç miktarını arttırmak, hipofiz bezi tarafından üretilen büyüme hormonunun daha fazla salgılanmasına yardımcı olmak ve antreman sonrası hemen başlayan ve iki saat süren kas sisteminin yenilenme sürecine etkisinin fazla olmasını sağlamak için 2 gr L-Glutamine / porsiyon kapasiteli üretilmiştir.

Ayrıca Weider Premium Whey Protein, vücudun kas sistemine aşağıda verilen üstün özellikleri ve sıradışı avantajları sağlar:

Kaslardaki laktik asit üretimini ayarlar böylece adaleleri yıpranmalara karşı korur ve kaliteli kas kütlesi kazanımını garanti eder,

Enerji üretimini arttırarak kas hücrelerinde kaliteli ve verimli enerji dağılımı sağlar, böylece performanslı antrenman imkanı sunar.

Vücudun savunma sistemine destek verir dolayısıyla disiplinli ve sürekli antreman yapılmasına olanak sağlar,

İştah kontrolü sağlar dolayısıyla aşırı beslenmeye izin vermez; böylece yağlanmaya engel olur,

Enzimlerden başlayan ve kas yapılaşmasına hatta yağ yakımına kadar devam eden bir geçiş aralığı sağlar,

Antremanlarda ve antreman sonrası vücudun daha fazla insülin ve büyüme hormonu salgılamasına yadımcı olur,

Kan hücresinin temel yapı taşı olan organik yağın denge seviyesini sürekli optimum düzeyde tutarak yağlanma ve kolestrol oluşumuna engel olur.

Weider Premium Whey Protein
Weider Premium Whey Protein

Bilimsel formülü gereği; içeriğinde yüksek miktarda bulunan Globulin ve Glycomacropeptite adı verilen bioaktif peptitler sayesinde adaleleri daha performanslı geliştirir ve kas sisteminin yenilenmesini maksimum seviyede hızlandırır (aşağıda verilen Net Kas Gelişimi grafiği’ ne bakınız). Böylece elde edilen kas kütlesinin kalitesinin artması ve kas sisteminin korunması çok daha kolay olur, bu durumda daha sıkı antreman yapma imkanı doğar.

Weider Premium Whey Protein
Weider Premium Whey Protein
Profesyonel ve üstün kas yapıcı

Doğal yapısının hiç bozulmamış olması ise adalelere daha üstün özellikler sağlar. Şöyleki;

Weider Premium Whey
Weider Premium Whey Protein
Profesyonel ve üstün kas yapıcı

1 saat gibi kısa süre içinde %100 emilir, sentezlenir ve adalelere en kısa sürede ulaşarak kas proteini üretimine yardımcı olur,

%100 absorve edilebilme özelliği, vücudun yüksek oranda ve daha kısa sürede kullanabilme kapasitesini artırır,

Kas sisteminin yenilenme oranını artırarak daha fazla kas kütlesini garanti eder,

yüksek miktarlarda BCAA ve L-Glutamine içeriğine sahiptir dolayısıyla anabolik etki sağlar ve aşırı antreman sendromunu engeller.

Vücudun kas sisteminin Weider Premium Whey Protein’ i kısa sürede emerek 60 dakikalık zaman içinde %100 oranında kullanabildiği aşağıda verilen grafikten kolayca anlaşılmaktadır. Bu sayede Weider Premium Whey Protein, kaliteli protein ihtiyacına eksiksiz cevap verebilmekte ve kas gelişimini garanti altına alabilmektedir.

Pazardaki bir çok proteinin vücuda sağlayamadığı yukarıda açıklanan benzersiz bir çok özelliği ve avantajı artı yüksek kalitesi ile siz değerli sporcuların hizmetine sunan Dünya markası WEIDER, böyle bir ürünü geliştirmiş olmaktan onur duyar, profesyonel ve disiplinli bir spor hayatına sahip olma yolunda sizlere başarılar diler.

Weider Premium Whey Protein
Weider Premium Whey Protein
Weider Premium Whey Protein
Weider Premium Whey Protein

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın