Weider Pure Creatine

0
1955

Maksimum Güç Üreten Performans Arttırıcı

Weider Pure Creatine
Weider Pure Creatine

Weider Pure Creatine Özellikleri

%30 performans artışı

%100 kolay ve çabuk emilim

%100 saf ve en kaliteli Creatine

İleri teknoloji ve mikronize tane boyu

Weider Pure Creatine
Weider Pure Creatine

Creatine’nin insan vücudundaki fonksiyonunu anlayabilmek için organizmadaki enerji oluşumunu yakından incelememiz gerekir. Vücudun öncelikli tercihi karbonhidratların ve yağların yakılması ile enerji kazanmaktır. Ancak bu kazanılan enerji gelişigüzel vücutta kullanıma hazır hale gelemez ve bu durum bünyedeki serbest halde bulunan enerjinin depolanmasını gerektirir, depolanan enerji ise Adenosin-tri-fosfat yani ATP’ nin oluşumunda kullanılır. ATP moleküllerinin parçalanmasıyla elde edilerek depolanan enerji, tam ihtiyaç duyulan bölgelere geri gelerek kullanıma sunulur. Mesela, sert antremanlarda kasların performans artışına ihtiyaç duyduğu anda kas sistemi için gerekli olan enerji daima AtP’ den elde edilir. ATP’ nin tekrar yapımı ise glikoz ve yağın yanması ile sağlanır. Şayet vücut ağır bir antremanda yorgun düşmüş ise doğal olarak daha çok ATP’ ye gerek duyar. Ancak ATP, belirli bir yüklenme sonrası çabuk ve yeterince temin edilemez. Bu gibi durumlarda acilen imdadınıza koşan bir stok vardır, Creatine Fosfat…

Creatine fosfat, Creatine ve ATP’ den oluşur, parçalandığında ise ATP tekrar kullanıma hazır hale gelir. Bu stoğun büyüklüğü, antremana ve kasın cinsine aynı zamanda Creatine alımına bağlıdır. Creatine kas sistemini oluşturan kas hücresi elementlerinden birisidir ve sistem içinde sürekli olarak parçalanır ve Creatine’ leri oluşturur. Bir kas hücresi elementi olan Creatine, hücre içi suya çok daha kolay bağlanır dolayısıyla hücre içine zorlanmadan geçerek kas sisteminin gelişmesini sağlar. Weider Araştırma Grubu’ nun Creatine üzerine yaptığı bilimsel araştırmalar, mikronize tane boyunda, %100 saf ve çok kaliteli ve dolayısıyla %100 emilim sağlayabilen Weider Pure Creatine ’ nin ek olarak alınmasının, kas sistemindeki Creatine seviyesini yükselttiğini, sert – yoğun ve şiddetli antremanlarda süper güç üreterek performansı %30 artırdığını kanıtlamıştır. Aşağıda verilen grafik Weider Pure Creatine ’ nin antremanlardaki tekrar sayısında ne kadar etkili olduğunu açıkça göstermektedir.

Weider Pure Creatine nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır
Weider Pure Creatine

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın