Weider Super Mega Mass 2000

0
2433

Gainerlar için tıklayın.
Weider Super Mega Mass 2000
Weider Super Mega Mass 2000

Özel Geliştirilmiş Mükemmel Kilo Aldırıcı

Antrenmanlarda harcanan enerji miktarı ile vücuda takviye edilecek kaliteli ve gerçek karbonhidrat miktarı doğru orantılı olmalıdır. Örneğin, 1 saatlik vücut geliştirme antremanı süresince yaklaşık 700 kcal’ lik enerji harcanır. Bu durumda 1 saat yada daha uzun süre antreman yapmak istiyorsak yaklaşık 800 kcal’ lik enerjiyi trehalose (trehalose, en yüksek glisemik indekse sahip süper bir karbonhidrat kaynağıdır ve anabolik insülin hormonunun üretim artışını tetikleyen en önemli maddelerden biridir), maltodekstrin ve dekstroz gibi gerçek karbonhidrat kaynaklarından almalıyız.

Geliştirilmiş yeni Weider Super Mega Mass 2000 formülü ile hazırlanan bu ürün, antreman öncesi kullanıldığında antremanlarınız süresince diğer arkadaşlarınız “PEs” derken antremana maksimum performans ile devam etmenizi en yüksek glisemik indekse sahip trehalose sayesinde mümkün kılar.

Antremanlardan sonra kullanılır ise antremanda kaybedilen ve antremandan hemen sonra vücuttaki boşalan glikojen miktarını özel formülü gereği doğrudan ve fazlası ile karşılar. sıradışı + kolay bulk büyüme sağlaması ve çok iyi besleme özelliğine sahip olması için, biyolojik değerleri 100 olan peynir altı suyu proteinleri ve süt proteini olmak üzere 2 farklı üstün protein kaynağı içermektedir.

Bulk büyümenin esas alındığı antremanlarda ise metabolizmanın özellikle ihtiyaç duyduğu fazla enerjinin üretimini yapabilmesi ve kullanabilmesi için tam 17 adet seçilmiş mikrobesleyici madde formülüne ilave edilmiştir.

Sert ve şiddetli antrenmanlarda kas kasılmalarını önlemesi için içeriğine Magnezyum ilave edilen Weider Super Mega Mass 2000, karbonhidrat metabolizmasındaki madde değişimleri için de gerekli olan Vitamin B kombinasyonlarını içerir.%1 yağ oranı ike hazırlanmış Weider Super Mega Mass 2000, adelelerin mümkün olduğu kadar yağsız yapılaşmasına kolaylık sağlar ve vücudun gereksiz yağlanmasına imkan vermez.

Kullanılan doğal meyve aromaları ile mükemmel tatlarda hazırlanan bu ürün, aşağıda verilen grafikten açıkça anlaşılacağı gibi yüksek çözünürlüğü sayesinde kolay ve çabuk emilebilmekte böylece antremanlarda ve antreman sonrasında vücut geliştiricilerin enerji problemine eksiksiz cevap verebilmektedir.

Weider Super Mega Mass 2000
Weider Super Mega Mass 2000

Weider Araştırma ve Geliştirme Grubu’ nun (AR + GE) kilo aldırıcılar grubu için yeni formüle ettiği bu ürünü, aşağıda verilen grafik üzerinden biraz daha açıklamak istiyoruz;

Weider Mega Mass 2000,

kısa – orta – uzun zincirli karbonhidrat kaynaklarından oluşan komple bir formül ile üst orta antreman seviyelerine kadar kullanılabilen bir üründür. Hardgainer sınıfına girebilen bu ürün, grafiğe dikkatlice baktığımızda ilk 25 dakika içinde performansın %100’ ulaştığı ve özel formülü gereği 65 dk’ ye kadar performans artış seviyesinin sabit kaldığı görülmektedir.

Bu spesifik avantaj, orta seviye ve üst orta seviye antreman yapan ve bir üst seviye olan ileri seviye antrenman yapmak isteyen sporcuların kısa sürede elde etmek istedikleri bir değişimdir. Bu değişimin sporculara sunduğu en büyük özelliği bir sonraki antremana daha iyi girebilmek ve kas sistemini gelişme sürecine bir adım daha yaklaştırabilmektir. Bu sayede antremanların seviye artışı ile kas kazanımının % oranı paralellik gösterir yani daha istikrarlı bir süreç yaşanır. Bu sürecin en güzel getirisi ise adalelerin yavaş yavaş gelişmesi fakat kalıcı olmasıdır. dolayısıyla, bulk büyüme amacına da en kaliteli hizmeti veren yüksek kapasiteli süper bir kilo aldırıcıdır diyebiliriz.

Weider Super Mega Mass 2000
Weider Super Mega Mass 2000

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın