Weider Ultra Amino 3050

0
2560

Anabolik Özelliğe Sahip Üstün Kas Geliştirici

Ultra Amino 3050
Ultra Amino 3050
Weider Ultra Amino 3050 nedir ne işe yarar nasıl kullanılır?
Amino asit sipariş vermek için tıklayın.

Weider Ultra Amino 3050 özellikleri:

Weider AR-GE grubu’ nun uzun süredir formülü üzerinde çalıştığı ve en son teknolojileri kullanarak başarıyla ürettiği anabolik etkiye sahip özel formülü Weider Ultra Amino 3050 , dünyada üretilebilecek tablet formundaki bu kapasite ve özelliklere sahip alternatifi olmayan en kaliteli üründür.

Çok özel bir formül ile hazırlanan Weider ultra Amino 3050, çabuk çözünebilme ve kas sistemine çok kısa sürede ulaşabilme özelliği ile metabolizma tarafından %100 emilir ve metabolizma kendine özel hormon sistemini uyararak işlevini anabolizma eder. Aşağıda verilen grafikten kolayca anlaşılabileceği üzere 30 dk. gibi kısa bir sürede kana karışarak kandaki amino asit konsantrasyonu artışını maksimum seviyeye çıkarır. Böylece ortaya çıkan anabolik etki diğer bir tablet amino asite göre çok daha fazla ve etkilidir.

Ultra Amino 3050
Ultra Amino 3050

Bu durum antreman sonrası hemen başlayan ve net 2 saat süren adalelerin yenilenme sürecinde, zamanında yeterli derecede yenilenememe gibi büyük risk olarak adlandırılan negatif sendromun ortadan kalkmasını garanti eder. Sahip olduğu mükemmel seviyedeki amino asit potansiyeli sayesinde Weider Ultra Amino 3050 , bu 2 saatlik yenilenme sürecini bilakis kısaltarak kas proteini üretim oranını arttırır ve doğal olarak çok daha fazla kas kütlesi elde etmenize yardımcı olur.

Ultra Amino 3050
Ultra Amino 3050

Özellikle %95’ lik Lactalbumin Hydrolysate potansiyeli ile üretilerek hizmetinize sunulan bu ürün, anabolik özelliği ile sert, yoğun ve şiddetli antremanlar süresince yüksek oranda kaliteli enerji üretir dolayısıyla adaleler antremanlarda uzun süre yorulmazlar ve antreman süresince kas sistemini bozulmalara karşı sürekli koruyarak yıpranmalarını önler dahası metabolizmanın insülin ve büyüme hormonlarını iyi derecede üretmesini sağlayarak antremanlarda süper performans elde etmenizi garanti eder.

Ultra Amino 3050
Ultra Amino 3050

Weider’ın tablet formunda ürettiği 3 adet farklı ürünün amino asit spektrumları yanda verilen grafikte bilgilerinize sunularak ürünlerin tablet ağırlıklarına göre kullanılan hammaddelerin kalitelerinin farklılık göstermek zorunda olduğu anlatılmak istenmektedir. Örneğin Weider, Amino 2200’ ı üretirken %81’ lik Whey Protein Hydroysate (Amino Asit) kullanılmıştır ama Weider Ultra Amino 3050’ ı üretirken %95’ lik Whey Protein Hydroysate (Amino Asit) kullanmıştır. Bu şu demektir; Weider her ürettiği ürünün seviyesine göre hammadde kullanmaktadır ki böylece doğru kişinin doğru ürünü yanılmadan kullanabilmesi sözkonusu olsun…

Grafik, sizlere ayrıca Weider Ultra Amino 3050’ nin daha fazla etki alanına sahip olduğunu ve ileri seviye antreman yapan sporcuların kullanmasının daha doğru olacağını açıkça göstermektedir.

Sonuç: Weider Ultra Amino 3050 ürünümüz ile anabolik etki garantisi ve çok iyi bir kas kütlesi kazanımı kaçınılmazdır.

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın