Weider Whey Aminos

0
2142

Denge Kombinasyonlu Kas Yenileyici

Weider Whey Aminos özellikleri

Weider Whey Aminos nedir ne işe yarar yorumlar nasıl kullanılır
Amino asitler için tıklayın.

Maksimum Emilim

100 Biyolojik Değer

Yüksek Çözünürlük Seviyesi

%95,6 Lactalbumin Hydrolysate Potansiyeli

Yeni ve Çok Dengeli Amino Asit Kombinasyonu

Weider Whey Aminos

Weider Whey Aminos

Biyolojik değeri 100 olan en kaliteli peynir altı suyu proteinlerinden amino asit kaynağı olarak elde edilen Weider Whey Aminos, komple spektrumlu doğal bir amino asit kombinasyonuna sahiptir. Ayrıca doğal yapısında yüksek miktarlarda bulunan biyoaktif peptitler ve peynir altı suyu proteinleri peptitleri sayesinde vücuttaki insülin ve büyüme hormonlarının üretilmesine yardımcı olur. Çözünürlük seviyesi oldukça yüksektir bu nedenle metabolizma tarafından daha kolay ve daha çabuk emilebilmektedir.

Bu avantajını iyi kullanarak kas sisteminin yenilenmesine çok daha fazla yardımcı olabilmektedir. Dahası, doğal yapısı gereği büyüme hormonu tarafından uyarılan protein sentezini destekleyebilecek kadar dengeli ve iyi bir amino asit profiline sahiptir ve dolayısıyla da antremanlardan hemen sonra başlayan kas sisteminin yenilenme sürecinde kasların ihtiyacı olan amino asitlerin kullanım oranını yükselterek adalelerin yenilenmesine ve gelişmesine daha fazla yardımcı olabilmektedir.

Aşağıdaki resimlerde Whey Aminos isimli ürünün amino asit profilini ve içeriğini görebilirsiniz.

-Yazı Weider Katalog’dan alıntıdır.-

-SPORSONIK Sporcu Besinleri-

Weider Whey Aminos
Weider Whey Aminos

Weider Whey Aminos

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Bir Cevap Yazın