Universal ZMA Pro

0
743

Universal ZMA Pro

zma-pro-gorsel

Universal ZMA Pro içeriği

zma-pro-icerik

ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • ZMA Pro ’nun özel patentli formülü, son derece yararlı olan magnezyum, çinko ve B6‘nın özel formlarında benzersiz kombinasyonunu içermektedir. Bu vitamin ve minerallerin her biri vücut için gerekli ve önemlidir. Yapılan çalışmalar bu özel kombinasyonu tüketen sporcuların uyku düzeni ve yenilenme süreci üzerinde olumlu etkileri olduğunu göstermiştir.
KİMLER KULLANABİLİR?
  • PROFESYONEL VÜCUT GELİŞTİRME VE DİĞER BRANŞLARDAKİ SPORCULAR
  • KAS KÜTLE ARTISINI ARTTIRMAK İSTEYENLER
  • ANTRENMAN PERFORMANSINI ARTTIRMAK İSTEYENLER.
  • UYKU DÜZENİ VE YENİLENME SÜRECİNİ DESTEKLEMEK İSTEYENLER
KULLANIM ÖNERİLERİ
  • ERKEKLER GÜNDE 3 KAPSÜL
  • BAYANLAR GÜNDE 2 KAPSÜL
  • TERCİHEN GECE YATMADAN 30-60 DK ÖNCE AÇ KARNINA ALINIR
  • EN İYİ SONUÇLAR İÇİN BERABERİNDE KALSİYUM İÇEREN GIDA TAKVİYELERİ VEYA GIDALAR ALINMAMALIDIR.
KOMBİNASYON ÖNERİLERİ
STORESONIK.COM’DAN SİPARİŞ İÇİN hemen-siparis-ver-logo

Supplement kullanırken iyi kötü ürün yoktur, hedefinize uygun doğru ürün vardır. Linkteki formu doldurun, hedefinize ulasmanızı saglayacak urunleri size biz onerelim!

Universal Nutrition -ZMA Pro

Magnezyum Çinko ve B6 : ZMA Pro

ZMA Pro ’nun özel patentli formülü, son derece yararlı olan magnezyum, çinko ve B6‘nın özel formlarında benzersiz kombinasyonunu içermektedir. Bu vitamin ve minerallerin her biri vücut için gerekli ve önemlidir. Yapılan çalışmalar bu özel kombinasyonu tüketen sporcuların uyku düzeni ve yenilenme süreci üzerinde olumlu etkileri olduğunu göstermiştir.

Çinko vücuttaki pek çok fonksiyonda görev alır. Protein sentezi, büyüme ve gelişimin yanı sıra bilhassa bağışıklık sistemi için gereklidir. Vücudun kendi kendini iyileştirmesi ve yenilemesi gereken durumlarda ve zihinsel fonksiyonlarda önemlidir. Cildin ve kasların erken yaşlanmasını önler. Hücre yenilenmesini destekler.

Magnezyum, sinir sisteminin aşırı duyarlılığını azaltarak sakinleşmeye yardımcı olduğu için ” Anti-stres Minerali ” olarak da bilinir. Enzimlerin harekete geçirilmesi ve kandaki şekerin enerjiye dönüştürülmesinde rol alır. Magnezyum eksikliği Magnezyum eksikliği kalp, böbrek, beyin ve karaciğer fonksiyonlarında aksaklıklara yol açarak halsizlik, iştahsızlık, huzursuzluk ve uyku bozukluları, dalgınlık, hafıza zayıflığı, öğrenme güçlüğü, böbrek yetmezliği, kalp çarpıntısı, kramp gibi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

B 6 vitamini tüm diğer vitaminlerden daha fazla canlılık fonksiyonları için gereklidir. Protein, karbonhidrat ve yağların metabolizmasında yer alan bir ko-enzimdir. B 6 vitamini bir çok hormonun yapılması, kırmızı kan hücrelerinin yapılması, sinir sisteminin bazı taşıyıcı moleküllerinin yapılmasında ve daha bir çok fonksiyon için gereklidir.

Bir Cevap Yazın